Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Luizy Ludwika

Sunday, 25, sierpień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

14.07.2019

Projekt Społecznika - bezpieczny kajak

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

18 sierpnia br. w Drawsku Pomorskim odbędą się warsztaty dla dzieci i młodzieży promujące bezpieczne zachowania w kajaku. Warsztaty połączone są z realizacją filmu dotyczącego bezpieczeństwa w kajaku. Działanie realizowane jest przez grupę nieformalną – portal drawskopomorskie.com przy wsparciu Stowarzyszenia Żarek i firmy Skiff Slalom Sławomira Gręziaka.

 

Organizacja projektu możliwa jest dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z ze środków programu Społecznik na lata 2019-2021, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

W ramach projektu grupa 20 osób dzieci i młodzieży weźmie udział w spływie kajakowym podczas, którego uczestnicy poznają zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa na wodzie. Podczas spływu omówione zostaną zasady bezpiecznego wsiadania do kajaku, podpływania do przeszkód, a także ratowania się w przypadku zatopienia kajaku. W czasie spotkania odbędą się również warsztaty z pierwszej pomocy, które przeprowadzi ratownik medyczny Michał Walkiewicz.

Materiał edukacyjny w postaci filmu umieszczony zostanie w serwisie youtube i będzie służył osobom, które chcą nabyć wiedzę z zakresu bezpiecznych zachowań na wodzie.

20190714 plakat kajak03

Osoby chętne do udziału w szkoleniu mogą zgłaszać swoje kandydatury pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja