Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada

Tuesday, 19, luty 2019

2019baner reklama

28.08.2017

Nocny Patrol Rowerowy - podsumowanie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kilkudziesięciu śmiałków postanowiło wziąć udział w Nocnym Patrolu Rowerowym zorganizowanym w piątek, 25 sierpnia przez dwa portale informacyjne naszego regionu DrawskoPomorskie.com oraz DSI. Wspierało nas wiele firm, osób i instytucji. Kto ? Zobaczyć możesz na końcu artykułu.


Gdy zaczęło zachodzić słońce, na placu Leopolda Kuczerawego otwarte zostało biuro rajdu, gdzie amatorzy dwóch kółek mogli się zarejestrować odebrać pakiet startowy, wpisać na listę i zasięgnąć dodatkowych informacji. Przed 21. był czas na odprawę i prezentację przewodników rajdu.

Później parada przez miasto rozświetlonymi rowerami i pozdrowienia od mieszkańców Drawska oraz kierowców pojazdów. Kiedy rowerzyści wyjechali z miasta wokół była już ciemność. Na szczęście każdy rower miał oświetlenie, a niektóre jednoslady mocą świetlną dorównywały samochodom. 
Rowerzyści jechali szlakiem, który miał długość 30 km. Dla jednych to dużo, dla innych w sam raz. Wszyscy dali radę. Najdłuższym przystankiem był ten w Mielenku Drawskim. Tam rowerzyści zatrzymali się przy świetlicy gdzie było ognisko, kiełbaski i ciasto oraz zabawy. Po odpoczynku około 1. rowerzyści dotarli do Drawska Pomorskiego. Dziękujemy Wam za udział, a sponsorom za wsparcie.