Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Aliny Benona

Sunday, 16, czerwiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Turystyka (74)

2 czerwca w Pekinie rozpoczął się rajd pojazdów zabytkowych Pekin – Paryż. Blisko 120 uczestników ma do pokonania trasę około 14 000 km.

Już w najbliższy weekend – w sobotę Andrzej Rusiecki, właściciel Jędrkowej Przystani i przedsiębiorca zajmujący się organizacją spływów kajakowych organizuje akcję sprzątania szlaków turystycznych w okolicy Drawska Pomorskiego.

3 marca z inicjatywy Andrzeja Krzmienia - Prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Drawska”  odbyło się spotkanie reprezentantów LOT z Burmistrzem Drawska Pomorskiego Krzysztofem Czerwińskim.

Drawski ratusz poszukuje osób na stanowisko ratownika wodnego. Nie jest to zadanie łatwe, gdyż z roku na rok coraz mniej osób chce pracować w roli ratowników wodnych. Duże ośrodki wczasowe i nadmorskie kurorty oferują zazwyczaj atrakcyjniejsze warunki pracy, niż małe gminy, co niestety wpływa na brak ratowników.

W niedzielę 24 marca odbył się rajd pieszy i rowerowy organizowany przez drawski Oddział PTTK pod hasłem Witamy Wiosnę. Zarówno piechurzy jak i rowerzyści w aktywny sposób na szlakach turystycznych powitali wiosnę, która w tym roku przyszła terminowo.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja