Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Jana Pawla

Monday, 26, czerwiec 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

Turystyka (54)

poniedziałek, 26 czerwiec 2017 16:41

Gdzie jechać na wakacje w 2017?

Sezon wyjazdów już za pasem a Ty nadal nie wiesz, jaką część świata odwiedzić? Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 5 propozycji miejsc, które przypadną do gustu każdej przepracowanej osobie, która chce choć na chwilę zapomnieć o troskach i problemach dnia codziennego, opalić się, a przy tym dobrze się bawić.

Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak podał do publicznej widomości za pośrednictwem sowjego profilu w portalu Facebook informację o postępie prac przy tworzeniu miejskiej przystani kajakowej. Burmistrz przedstawił poglądowy rysunek nowej przystani przy ul. Staszica. 

Stowarzyszenie Żarek jest w trakcie realizacji kolejnego ciekawego projektu. Kilka miesięcy temu rozpoczęła się realizacja projektu ,,Preppers Drawsko”, który został dofinansowany z programu Równać Szanse Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.

niedziela, 23 kwiecień 2017 22:16

Rowerzyści na szlaku

Pogoda nie tylko biegaczy wystraszyła w Drawsku Pomorskim w niedzielę 23 kwietnia. Stało się również tak na rajdzie rowerowym zorganizowanym przez PTTK w Drawsku Pomorskim. W niedzielę zorganizowali oni rajd rowerowy z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi.

niedziela, 29 styczeń 2017 14:41

VII Drawskie Spotkania Morsów - relacja

W ostatni weekend 28-29 stycznia br. w Drawsku Pomorskim gościliśmy morsów z całego regionu zachodniopomorskiego na zlocie, który na stałe wpisał się już w kalendarz ważnych imprez dla miłośników morsowania. Drawskie Spotkania Morsów odbyły się już po raz siódmy i uczestniczyło w nich ponad 200 miłosników zimnych kąpieli.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation