Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rity Donaty

Saturday, 29, kwiecień 2017

2017mp artykuly

Turystyka (52)

Stowarzyszenie Żarek jest w trakcie realizacji kolejnego ciekawego projektu. Kilka miesięcy temu rozpoczęła się realizacja projektu ,,Preppers Drawsko”, który został dofinansowany z programu Równać Szanse Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.

niedziela, 23 kwiecień 2017 22:16

Rowerzyści na szlaku

Pogoda nie tylko biegaczy wystraszyła w Drawsku Pomorskim w niedzielę 23 kwietnia. Stało się również tak na rajdzie rowerowym zorganizowanym przez PTTK w Drawsku Pomorskim. W niedzielę zorganizowali oni rajd rowerowy z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi.

niedziela, 29 styczeń 2017 14:41

VII Drawskie Spotkania Morsów - relacja

W ostatni weekend 28-29 stycznia br. w Drawsku Pomorskim gościliśmy morsów z całego regionu zachodniopomorskiego na zlocie, który na stałe wpisał się już w kalendarz ważnych imprez dla miłośników morsowania. Drawskie Spotkania Morsów odbyły się już po raz siódmy i uczestniczyło w nich ponad 200 miłosników zimnych kąpieli.

niedziela, 06 listopad 2016 11:53

PTTK zaprasza na rajd pieszy

Wszystkich miłośników turystyki i aktywnego wypoczynku zapraszamy na rajd pieszy, który odbędzie się w niedzielę13 listopada br. Rajd organizowany jest przez drawski Oddział PTTK z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W ostatnim czasie w Drawsku Pomorskim nastąpiły zmiany w miejscach wodowania kajaków na rzece Drawie. Dotychczasowe miejsce przy Kamieniu Papieskim zostało wyłączone i obowiązuje tam zakaz wodowania.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation