Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Marii Cezarego

Wednesday, 21, sierpień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

01.04.2019

Będzie połączenie klubów piłkarskich

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu wczorajszym odbyło się nieoficjalne wspólne posiedzenie zarządów trzech klubów i stowarzyszeń. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Sokoła Suliszewo, Akademii Piłkarskiej Drawsko oraz Klubu Piłkarskiego Drawsko. Podczas spotkania podjęto kluczowe decyzje odnośnie dalszej działalności klubów.

W związku z możliwością lepszego wykorzystania potencjału osobowego i lepszej możliwości współpracy ze sponsorami podjęto decyzję o ich połączeniu. Jak argumentują członkowie zespołów połączenie klubów pozwoli na stworzenie silnej drużyny zarówno seniorów jak i drużyn młodzieżowych.

Sobotnie przekazanie koszulek o którym pisaliśmy przez zespół Sokoła dla piłkarzy Akademii Piłkarskiej było wstępem do wczorajszej decyzji.

W najbliższym czasie podjęte zostaną w klubach stosowne uchwały i przeprowadzona  zostanie procedura połączenia klubów. W ciągu tygodnia przeprowadzony zostanie wybór prezesa i władz nowego klubu. Na kolejny tydzień zaplanowano również spotkanie z Burmistrzem Drawska Pomorskiego, aby omówić temat finansowania nowego klubu i wykorzystania przyznanych dotacji.

Nowy klub będzie nosił nazwę „Ponad podziałami”, a oficjalnym hasłem reklamowym nowego klubu będzie „Łączy nas piłka”.    

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja