Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Bogny Apolinarego

Tuesday, 23, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

28.01.2019

Sokół szykuje się do rundy wiosennej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj Sokół rozegrał swój pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem była drużyna Błękitnych Pomierzyn, która na co dzień występuje w 4 - tej grupie Koszalińskiej B - klasy. Graliśmy systemem 3x30 min, a sędzią tego spotkania był Klaudiusz Krawczyk.    

 

Drużyna z Suliszewa szybko objęła prowadzenie po szybkim prostopadłym podaniu do Kacpra Żarczyńskiego, który bezproblemowo poradził sobie z bramkarzem. Błękitni chcieli szybko odpowiedzieć, ale kontra zawodników z Sokoła została zamieniona na bramkę. Autorem tego gola był Adam Kozak. 

W drugiej tercji tego spotkania Błękitni po błędzie obrony Sokoła strzelili bramkę kontaktową. Dominacja w środku pola gości pokazała, że mogą jeszcze wyrównać i niestety taka sytuacja miała miejsce przy rzucie wolnym, gdzie zawodnik gospodarzy stojący w murze dostaje prosto w rękę. Efektem tego sędzia podyktował jedenastkę, którą Goście szybko wykorzystali.

Trzecia tercja to była wyrównana gra. Każdy mógł strzelić bramkę lecz zabrakło tzw. "zimnej krwi" a warunki tego dnia były niesprzyjające.

Kolejny sparing z Lechem Czaplinek.

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja