Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rity Donaty

Saturday, 29, kwiecień 2017

2017mp artykuly

Sport (285)

piątek, 28 kwiecień 2017 19:21

Weekendowe seminarium w Zet Gold Team

Dziś w klubie Zet Gold w Drawsku Pomorskim rozpoczęło się seminarium sportowe pod okiem trenera Zbigniewa Tyszki. Organizatorem seminarium jest trener drawskiego klubu Artur Kamiński, który kilkakrotnie podczas swoich przygotowań trenował pod okiem Z. Tyszki.

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 11:36

Drawscy karatecy na turnieju w Lipnie

22 kwietnia odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Lipnie . Uczestniczyło w nim 190 zawodników z 16 ośrodków między innymi z Lubina, Bydgoszczy, Sieradza, Nowej Soli, Leszna, Gdyni, Inowrocławia. Drawski klub karate reprezentowało w turnieju 14 zawodników i dwóch sędziów (Andrzej Tylka 2 DAN, Rafał Zdyr 4 KYU) oraz grupa rodziców.

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 11:30

Młodzi siatkarze wywalczyli drugie miejsce w turnieju

22 kwietnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej odbył się turniej kwalifikacyjny mistrzostw województwa zachodniopomorskiego w minisiatkówce  chłopców w kategorii dwójek pod nazwą „ENEA MINI CUP 2017”.

niedziela, 23 kwiecień 2017 20:01

Drawsko biega - ponad 200 osób na starcie biegu

Niestety największa impreza biegowa w naszej okolicy nie przyciągnęła aż tylu miłośników biegania jak w latach ubiegłych. Zawiodła pogoda. Było zimno i deszczowo. Jednak na bieganie do Parku Chopina przybyło i tak około 200 uczestników. 

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2009r. Corocznie w obchody tego święta włącza się również drawski Oddział PTTK organizując z tej okazji rajdy piesze lub rowerowe, w czasie których uczestnicy poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą poznają piękno naszej ziemi.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation