Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

Thursday, 24, styczeń 2019
17.12.2017

Nowy lokal gastronomiczny w Drawsku. Odkrywamy tajemnicę wnętrza lokalu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już tylko kilka dni dzieli nas od otwarcia nowego lokalu gastronomicznego w centrum Drawska Pomorskiego. Przez ostatnie kilka miesięcy trwały prace adaptacyjne w budynku, który znajduje się w centrum miasta przy ul. Jagiellońskiej.

Dziś już wiemy, jak będzie wyglądał lokal w środku, a także jak będzie funkcjonował. O wszystkim opowiedział nam właściciel. Lokal jest dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się bar, a tuż za barem kuchnia i  główne serce lokalu – kamienny piec do wypalania pizzy. Pracownicy lokalu przeszli specjalne szkolenia i będą przygotowywali różnorodne pizze w typowym włoskim stylu. Oprócz tego w ofercie pojawią się makarony, fast foodowe przekąski, a także lody i desery. Oczywiście nie zabraknie bogatej oferty napojów alkoholowych. Na ścianie na dolnym poziomie zamontowany został telebim, na którym będą wyświetlane wydarzenia sportowe.

Na drugiej kondygnacji, która zostanie wkrótce oddana do użytku będzie sala z barem, lożami i stolikami. Na górnej kondygnacji będzie możliwość robienia okolicznościowych imprez i wydarzeń np. komunii, spotkań firmowych, urodzin, a także innych wydarzeń o charakterze zamkniętym. Na górnym poziomie będą także organizowane wydarzenia muzyczne. Lokal czynny będzie siedem dni w tygodniu. W niedługim czasie po otwarciu do oferty lokalu wprowadzony zostanie dowóz jedzenia do klientów.

 

Otwarcie lokalu zaplanowane zostało w najbliższych dniach. Jak zapowiedział właściciel również w noc sylwestrową lokal będzie otwarty dla wszystkich chętnych.

Od dziś dostępny jest również faccebokowy profil lokalu - zachęcamy do odwiedzenia - https://www.facebook.com/bistronadeptaku