Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Korduli

Monday, 22, październik 2018

20181008 wojtek

03.11.2017

11 listopada DRAWSKI TURNIEJ STRZELECKI

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

11 listopada 2017r po raz czwarty odbędzie się DRAWSKI TURNIEJ STRZELECKI z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku organizator przewiduje bardzo ciekawy przebieg zawodów i mnóstwo niespodzianek.


Zawody odbęda się na parkingu przy CENTRUM KULTURY – KINO DRAWA w Drawsku Pomorskim (ul. Dworcowa 2), a wszyscy uczestnicy spotykają się już o godzinie 11.45 – start samych zawodów to godzina 12.15.
Tradycyjnie kwalifikacje rozpoczną się od strzelania do tarcz (posterów T 11) z historycznej replik pneumatycznej broni z okresu Pierwszej Wojny Światowej (repliki wiatrówkowe napędzane CO2).
Natomiast finał w tym roku odbędzie się ze strzelania z wiatrówki długiej, a uczestnicy strzelać będą do specjalnego kulochwytu z posterami kaczek! W finale każda zestrzelona kaczka ma 10 punktów oraz ostatni cel - kółko – za które można uzyskać aż 100 punktów ( łącznie 140 punktów). W finałowym strzelaniu każdy zawodnik będzie miał do dyspozycji magazynek z 12 pociskami! Każdy pocisk który zostanie w magazynku po zestrzeleniu wszystkich celów to dodatkowe 5 punktów.

Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny i mogą w nim brać udział osoby od 14 do 18 roku życia pod opieką dorosłych (lub bez osoby dorosłej po okazaniu pisemnej zgody rodziców lub opiekunów) oraz po 18 roku życia. Ze względu na ramy czasowe liczba osób jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia należy dokonywać u organizatora na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając dokładny adres zamieszkania oraz kontakt telefoniczny i PESEL.

Turniej odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

Moc dodatkowych atrakcji!
W tym roku dzięki współpracy z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko, będzie nam towarzyszyć pokaz sprzętu wojskowego a Wojskowy Klub Sportowy Poligon Drawski pokaże sprzęt strzelecki sekcji strzeleckiej. Udział swój zapowiedział również członkowie grupy rekonstrukcyjnej „MONTE CASSINO”. Poczęstunek w postaci ciepłej i pysznej grochówki z pewnością zachęci do bycia z nami gości oraz uczestników aż do ogłoszenia wyników. NAGRODY - każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom udziału a pierwsze trzy miejsca statuetki oraz nagrody rzeczowe. Pierwsze miejsce oczywiście tradycyjnie zostanie nagrodzone nagrodą w postaci broni strzeleckiej – wiatrówki.

To nie koniec niespodzianek – warto śledzić informacje na stronach internetowych naszych patronów medialnych.

UWAGA!! Dzień wcześniej odbędą się na terenie Poligonu Drawskiego Otwarte Zawody o Puchar Komendanta CSWL. Zapisy do 9 listopada 2017r. Na adres e- mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zawody tylko dla osób pełnoletnich – odpłatność 20.00 zł. Wszelkich dodatkowych informacji udziela P. Marcin Czerwiński tel. 694-16-51-98

Organizatorzy:

  • Firma HORNET
  • Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim

Partnerzy:

  • Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko
  • Wojskowy Klub Sportowy Poligon Drawski
  • Grupa Rekonstrukcyjna MONTE CASSINO
  • Preppersi Drawsko

Patron Medialny:

W przypadku dodatkowych pytań należy się kontaktować z organizatorem pod nr tel. 506 787 592

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation