Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rogera Serafiny

Thursday, 14, listopad 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

05.11.2019

Jak znaleźć dobrego stomatologa w Szczecinie?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znalezienie dobrego stomatologa w Szczecinie i nie tylko to niejednokrotnie trudne zadanie. Za hasłami reklamowymi i dobrym PR-em powinny stać jeszcze konkretne umiejętności, otwartość na potrzeby pacjenta, wiedza i doświadczenie. Jak znaleźć specjalistę, który zapewni nam fachową opiekę?

 

  1. Zdobądź opinie o dentyście w Szczecinie 
  2. Odwiedź i sprawdź sam 

Zdobądź opinie o dentyście w Szczecinie 

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie dobrego specjalisty są opinie rodziny, znajomych, przyjaciół. Dobrego stomatologa można ocenić właściwie jedynie po efektach jego pracy. Dlatego zawsze warto zacząć od researchu wśród znajomych. Jeśli korzystają oni regularnie z usług dentysty i są z tej opieki zadowoleni, pozbyli się dzięki specjaliście problemów z chorobami dziąseł, próchnicy lub poważniejszych stanów chorobowych; jeśli stomatologowi udało się wyleczyć ich na tyle skutecznie, że problemy nie wracają, to warto rozważyć wizytę u takiego lekarza. Warto zapytać o formę kontaktu, postawę lekarza wobec pacjenta, dostępność stomatologa i oczywiście o cennik usług. Wartościowe mogą się okazać również opinie w Internecie, choć należy podchodzić do nich z odpowiednią rezerwą. Zbyt optymistyczne opinie mogą być wynikiem kampanii marketingowej. Do krytyki także należy mieć dystans. To, że jedna osoba ma krytyczne zdanie na temat lekarza, nie musi jeszcze oznaczać, że jest on złym specjaliście.

Odwiedź i sprawdź sam 

Stomatolog w Szczecinie to specjalista, którego warto poszukać. Jest to jeden z tych lekarzy, których należy odwiedzać regularnie. Tylko w ten sposób można uchronić się przed niebezpiecznym chorobami jamy ustnej, które mogą mieć znaczenie dla stanu całego organizmu. Po wstępnym rekonesansie warto samemu odwiedź gabinet. Podczas pierwszej wizyty warto zwrócić przede wszystkim uwagę na poziom czystości w gabinecie, sterylność narzędzi. Oczywiście liczy się przede wszystkim kompetencja stomatologa. Ważną wskazówką będą certyfikaty, ukończone szkolenia, których potwierdzenie można znaleźć na ścianach wielu gabinetów stomatologicznych. Warto również zorientować, jak wygląda kwestia dostępności lekarza. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które są w procesie leczenia stanów chorobowych, ubytków, planują założenie implantu, aczkolwiek ma to znaczenie dla każdego pacjenta. Im bardziej dobry i popularny lekarz, tym zapisy są trudniejsze i należy je robić z wyprzedzeniem, natomiast dobrze, aby istniała możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego, jeśli pacjent zauważy cokolwiek niepokojącego. 

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

45e3f3acd59c60c11a87c4101c908618

20190929 pietrzak

2017ki stacja