Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Urszuli Hilarego

Monday, 21, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

26.09.2019

Masz sklep internetowy? Pozycjonuj się umiejętnie i odbierz klientów większym konkurentom

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rynek e-commerce rozwija się w naszym kraju nader dynamicznie, jednak nie wszystkim nowym podmiotom udaje się przetrwać dłużej niż kilka lat. Wygoda, jaka wiąże się z dokonywaniem zakupów za pośrednictwem sieci, nie stanowi już istotnego atutu – to norma, do której zdążyliśmy przywyknąć, a uwagę klientów walczy w ten sposób coraz większa liczba sklepów. Czego potrzeba, by w zmaganiach tych poradzić sobie z rywalami? Oczywiście skutecznej reklamy.

 

Droga do sukcesu wiedzie przez wyniki wyszukiwania Google

Sprzedaż wysyłkowa to rozwiązanie niezwykle wygodne dla obu stron transakcji. Nie ma znaczenia, czy nasza siedziba znajduje się w ośrodku takim jak Warszawa, czy też w jakiejkolwiek niewielkiej, nieznanej szerzej mieścinie – w obu przypadkach masz takie szanse docierania do szerokich rzesz potencjalnych klientów. Wszystko zależy od tego, czy sięgniesz w tym celu po odpowiednie metody!

Stworzywszy własny sklep warto rzecz jasna dbać o wyrobienie sobie unikalnej marki i promować jego adres gdzie tylko się da, zwłaszcza np. w branżowych mediach, jeśli jego asortyment kierowany jest do określonej grupy odbiorców. Zasięg takich działań, choćby nawet szeroko zakrojonych, tak czy inaczej pozostanie jednak ograniczony. Jeśli chodzi o sposób korzystania z sieci, dla niemal wszystkich nas pierwszym miejscem, w którym poszukiwać będziemy informacji czy potrzebnego nam artykułu, będzie wyszukiwarka Google. Musisz być więc obecny przede wszystkim właśnie tam! Niezależnie od tego, czy sprzedajesz akcesoria wędkarskie czy np. biżuterię. Walka o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania od lat jest już jednak bardzo zacięta. Trzeba więc nie tylko prowadzić ją dbając o każdy szczegół, który może mieć wpływ na ocenę naszego sklepu przez algorytmy Google, ale także w sposób podporządkowany właściwej strategii.

Pomoc specjalistów będzie potrzebna cały czas. Sięgnij po nią!

 

Jedną z pierwszych rzeczy, którą trzeba wykonać rozpoczynając pozycjonowanie stron sklepów internetowych, jest wybór odpowiednich fraz kluczowych. Jak zwracają uwagę specjaliści z firmy AFTERWEB, od tego w ogromnej mierze zależy, czy uda nam się dogonić konkurentów, a także to, ile czasu to potrwa. Czy Twój budżet pozwala na stawanie w szranki z rynkowymi gigantami? Oczywiście, że... tak! Doświadczenie fachowców sprawia, że da się podjąć skuteczną z nimi walkę tak dobierając frazy, by odpowiadały one zapytaniom zdecydowanych na zakupy internautów.

Osobnym zagadnieniem jest optymalizacja samej witryny poprzedzona jej wnikliwym audytem – bez tego trudno zyskać wysokie oceny w oczach robotów Google. Nakład pracy jest znaczny i obejmuje zarówno przygotowanie unikalnych treści, jak i kwestie stricte techniczne, a więc przejrzystość nawigacji, szybkość ładowania czy dostosowanie do urządzeń mobilnych. Obecnie coraz większa część Twoich klientów zechce dokonać zakupów na telefonie – bądź na to gotów!

Pozycjonowanie sklepu internetowego wymaga stałej opieki ze strony zespołu SEO. Wynika to nie tylko z konieczności reagowania na zmiany algorytmów wyszukiwarki czy błędy techniczne. Trzeba nadążać za zmianami na rynku, nowymi produktami, upodobaniami odbiorców. Mając odpowiednie wsparcie, nie tylko dogonisz rywali, ale możesz być o krok przed nimi.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja