Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Alfreda Izydora

Saturday, 14, grudzień 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

08.09.2019

Obiekty konferencyjne w Lublinie czy nad morzem – nowoczesne sale

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konferencje w Lublinie – co warto zobaczyć?

Wybierając się na konferencję czy szkolenie do Lublina, warto zaplanować sobie nieco czasu wolnego, aby móc zwiedzić miasto i jego najbliższe okolice. Lublin jest wyjątkowo urokliwym miastem, pełnym przede wszystkim zabytków i doskonałej, dawnej architektury.

Warto wybrać się na Zamek Królewski, średniowieczny obiekt, który jest udostępniony do zwiedzania, a w jego murach znajduje się obecnie muzeum. Z ciekawych muzeów można również odwiedzić Muzeum Wsi Lubelskiej oraz Państwowe Muzeum na Majdanku. Osoby, które lubią zwiedzanie i spacerowanie, mogą wybrać się na spacer wzdłuż Trasy Królewskiej, czyli głównej, zabytkowej ulicy Lublina, wzdłuż której znajduje się wiele efektownych kamienic i domów mieszczańskich. Ciekawym obiektem jest również Fontanna Multimedialna, która wyjątkowo pięknie prezentuje się przede wszystkim po zmroku.

Zaplecze konferencyjne w Lublinie

Baza konferencyjna w Lublinie jest bardzo rozbudowana, co sprawia, że spełni oczekiwania różnych grup klientów. Duże sale konferencyjne znajdziemy w hotelach zlokalizowanych w centrum miasta, a także w niewielkiej odległości od Lublina. Nowoczesne obiekty w centrum posiadają świetny dojazd, doskonałe wyposażenie oraz profesjonalną obsługę. Ich oferta zwykle jest bardzo elastyczna, można więc stworzyć wydarzenie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Hotele konferencyjne posiadają bazę noclegową oraz świetne zaplecze kulinarne. Można więc w Lublinie zorganizować zarówno krótkie spotkanie biznesowe, jak i kilkudniową konferencję w pięknym otoczeniu miejskich zabytków lub pięknej przyrody.

Konferencje nad morzem – co warto zobaczyć?

Nad polskim morzem jest mnóstwo atrakcji dla turystów, z których mogą również korzystać uczestnicy konferencji i innych spotkań branżowych odbywających się w miastach nad Bałtykiem. Będąc nad morzem warto przede wszystkim zwiedzić Trójmiasto, wybrać się na gdańską starówkę, odwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, a także pójść na spacer na sopocki Monciak i na słynne molo. Ciekawe miasta, które warto odwiedzić, to także Międzyzdroje ze znaną Aleją Gwiazd, a także urokliwe miejscowości na Helu. Atrakcje i obiekty do zwiedzania są uzależnione od tego, gdzie konkretnie odbywa się konferencja. Co innego będą zwiedzać uczestnicy konferencji w Gdańsku, a z innych atrakcji skorzystają osoby będące na spotkaniach branżowych w Szczecinie czy Międzyzdrojach. Bez względu na miejsce konferencji, zawsze warto znaleźć odrobinę czasu pomiędzy branżowymi spotkaniami na relaks i naładowanie baterii w pięknym, nadmorskim klimacie.

Zaplecze konferencyjne nad morzem

Baza konferencyjna nad polskim morzem z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Nadmorskie hotele posiadają doskonałą ofertę zarówno dla turystów, jak i dla osób przyjeżdżających w celach biznesowych. Do wyboru są zarówno hotele położone w centrum miast, jak i takie, które znajdują się nieco na uboczu, ale zapewniają kameralną atmosferę i bliskość przyrody. Sporo ciekawych ofert na konferencje i szkolenia nad morzem znajdą Państwo na http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/. Hotele konferencyjne posiadają sale o zróżnicowanej powierzchni, zarówno na kilkadziesiąt, jak i na kilka tysięcy osób. Jest więc z czego wybierać. Większość obiektów konferencyjnych posiada doskonałe zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne, można więc w nich organizować wydarzenia nawet kilkudniowe z możliwością zakwaterowania uczestników.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja