Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Edyty Kornela

Monday, 16, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

01.09.2019

Nici liftingujące - kiedy widać efekty?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Nici liftingujące są wykorzystywane do wykonywania odmładzających zabiegów medycyny estetycznej. To niezwykle skuteczne zabiegi, które ostatnimi czasy cieszą się coraz większą popularnością. Trzeba jednak wiedzieć, że ich działanie jest niezwykle skuteczne, jeżeli wykonane są one w prawidłowy sposób. Jeżeli chcesz przekonać się, czy warto jest wykonać zabieg liftingujący z nićmi, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem i dowiedź się, dlaczego warto zdecydować się na ten zabieg, a także kiedy pojawiają się pierwsze efekty po jego wykonaniu - doradza ekspertka z https://cosmed24.pl/blog/.

 

Czy warto wykonać zabieg nici liftingujących? 

Nie ma co ukrywać, że w dzisiejszym społeczeństwie, to co liczy się najbardziej to to, by wyglądać doskonale i prezentować się od jak najlepszej strony. To właśnie dlatego tak wiele osób dokłada wszelkich starań, by ukryć swoje mankamenty w wyglądzie. Nie można również zapomnieć o tym, że z biegiem czas na ciele człowieka pojawiają się zmiany, które nie wyglądają estetycznie i nikt nie jest z nich dumny. Jednak nie jesteśmy w stanie im zapobiec. Starzenie się skóry jest po prostu naturalnym procesem, który pojawi się prędzej, czy później. Istnieją jednak sposoby, które sprawiają, że możliwe jest zahamowanie procesu starzenia, a co więcej zabiegi, które pomagają je ukryć. Jednym z nich są właśnie nici liftingujące.

Jeżeli więc chcesz ukryć oznaki starości, pozbyć się zmarszczek, czy też różnego rodzaju mankamentów swojej skóry, to skutecznym sposobem na to może okazać się skorzystanie z zabiegu liftingującego, który wykonany jest za pomocą nici liftingujących. 

Na jakie efekty po zabiegu możesz liczyć? 

Wybierając się na taki zabieg z pewnością zastanawiasz się, jakich efektów możesz się spodziewać. Zanim poznasz odpowiedź na to pytanie, warto dowiedzieć się, w jaki sposób działają nici liftingujące. Są one wprowadzane pod skórę za pomocą cienkich igieł, które są wyciągane ze skóry. Nici zaś tworzą swego rodzaju konstrukcję, która ma za zadanie podnieść skórę. Nici przyczyniają się więc do zwiększenia elastyczności skóry i poprawy jej wyglądu. Dzięki nim w łatwy sposób można pozbyć się zmarszczek, a nawet takich problemów, jak opadające powieki, czy podwójny podbródek. 

Sprawdź rodzaje nici liftingujących: https://cosmed24.pl/nici-liftingujace-pdo/mono/

Nici liftingujące - ile trzeba czekać na efekty? 

Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i dostępny niemal dla każdego. Poza tym jest to zabieg nieinwazyjny, a więc jego wykonanie nie wiąże się z ryzykiem pojawienia się skutków ubocznych. Nici wprowadzone pod skórę są wykonane z materiałów, które są wchłaniane przez organizm człowieka. Tak więc po około dwóch latach zanikają one. Po wykonaniu zabiegu od razu widać różnicę w wyglądzie skóry, ale największe i ostateczne efekty będą widoczne po upływie około 2 tygodni. Efekty zabiegu utrzymują się bardzo długo, ponieważ nawet po tym jak nici się rozpuszczają i wchłaniają do organizmu. Tak więc w niektórych przypadkach efekty po zabiegu mogą być widoczne nawet po dwóch latach od jego wykonania - zwracają uwagę eksperci z https://cosmed24.pl/.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja