Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Jana Boleslawa

Monday, 19, sierpień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

30.07.2019

Stacja paliw Ki rozszerzyła swoją ofertę - nowe produkty dla klientów

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Stacja Paliw Ki znajdująca się w Drawsku Pomorskim przy ul. Gdyńskiej wprowadziła do swojej oferty dodatkowe produkty. Kilka tygodni temu na stacji zamontowany został nowy dystrybutor do sprzedaży paliwa AdBlue.

Nowe paliwo w ofercie to odpowiedź na zapotrzebowanie lokalnego rynku motoryzacyjnego. W regonie nie ma podobnego dystrybutora. Stacja paliw Ki jest jedynym sprzedawcą AdBlue z dystrybutora w regionie . Przy wlewach paliwa samochodów z najnowocześniejszymi turbodieslami kryją się dwa korki. Pod czarnym znajduje się rura połączona ze zbiornikiem na olej napędowy. Niebieski korek służy do uzupełniania AdBlue - roztworu mocznika, który jest niezbędny do usuwania ze spalin szkodliwych tlenków azotu. Od pierwszego września minionego roku roku wszystkie nowo rejestrowane samochody na terenie Unii Europejskiej będą musiały spełniać normę Euro 6. W związku z tym konieczne jest tankowanie dodatkowego płyny – AdBlue.

Kolejnym produktem wprowadzonym do oferty są karty DKV Karty DKV to nie tylko możliwość dokonywania bezgotówkowych płatności, ale także gwarancja otrzymywania przejrzystych rozliczeń dla każdego pojazdu. Stacja przyjmuje płatności bezgotówkowe za pośrednictwem kart DKV.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja