Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Tomasza Maurycego

Sunday, 22, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

09.07.2019

Gadżety firmowe na wakacje

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gadżety firmowe kojarzą Ci się tylko z pracą i biurem? Niesłusznie! Wiele z akcesoriów, na których można umieścić swoje firmowe logo, świetnie się sprawdzi także w sezonie urlopowym. Dzięki temu możesz wręczyć swoim kontrahentom przed wakacjami dokładnie to, czego potrzebują. Na pewno sprawisz im ogromną radość! Wczuj się w swojego klienta i sprawdź, jakie akcesoria przydadzą mu się na lato.

Jeśli chcesz przejrzeć konkretne produkty oferowane na rynku gadżetów, sprawdź gadżety na wakacje dostępne na stronie opengift.pl.

Powerbank

Każdy wyjazd na wakacje wiąże się z wystąpieniem momentów, w których nie masz dostępu do gniazdka: podczas podróży, w czasie zwiedzania czy też na plaży. A telefon, na którym właśnie korzystasz z nawigacji lub słuchasz muzyki, stopniowo się rozładowuje... Przenośne źródło energii na wakacjach, zwłaszcza takie, które z łatwością mieści się w kieszeni lub torbie, to idealne rozwiązanie.

Sportowa bransoletka Bluetooth

Jeśli uprawiasz sport i w czasie wakacji chcesz nadal pozostać aktywny, potrzebujesz urządzenia, które tę aktywność będzie monitorować. Najlepsza będzie sportowa bransoletka Bluetooth z krokomierzem. Możesz wygodnie połączyć ją ze smartfonem i dzięki temu zawsze łatwo sprawdzisz, ile jeszcze kroków masz do zrobienia, by osiągnąć swój dzienny cel.

Chusteczki nawilżane

W podróży i na plaży przydaje się czasem możliwość umycia rąk przed jedzeniem. Nie zawsze jednak masz wtedy dostęp do czystej wody i mydła. Nie zaszkodzi więc wziąć ze sobą także opakowania mokrych chusteczek.

Kosmetyczka

Nie możesz się obejść na wyjeździe bez swoich ulubionych żeli pod prysznic i kremów? Spakuj je w wygodną kosmetyczkę, która nie tylko pomieści, co potrzebujesz, ale także uchroni wnętrze walizki przed ewentualnym rozlaniem zawartości opakowań.

Podróżny zestaw na kosmetyki

Wybierasz się w podróż samolotem i tylko z bagażem podręcznym? Pamiętaj, że możesz zabrać ze sobą kosmetyki wyłącznie w małych opakowaniach, o pojemności nie większej niż 100 ml. Przyda Ci się zatem wygodny zestaw buteleczek, do których przelejesz swoje ulubione żele pod prysznic, szampony i balsamy.

Masz już kosmetyczkę? Czas ją odpowiednio wyposażyć. W podróży przyda Ci się niewielkie lusterko lub wygodny składany grzebień z lusterkiem, by w każdej chwili móc poprawić fryzurę.

Torba na ramię lub plecak

Wakacyjne wyjazdy oznaczają zazwyczaj dużo spacerów i zwiedzania. Warto wtedy wziąć ze sobą coś do jedzenia, picia czy też aparat fotograficzny. Na wszystkie drobiazgi (i nie tylko) przyda Ci się więc pojemny plecak. Możesz w nim też zmieścić bagaż podręczny.

Torba chłodząca

Idealne rozwiązanie na letnie wakacyjne dni – torba chłodząca. W niej bezpiecznie przeniesiesz produkty wymagające niskiej temperatury. Możesz też zabrać napoje na plażę. Dzięki dobrej izolacji pozostaną dłużej chłodne i orzeźwiające, tak, jak lubisz.

Materac lub koło do pływania

Dmuchany jednorożec, ananas, a może arbuz? Piękny materac do pływania przyda się nad morzem, jeziorem i na basenie. Unoś się na falach i przykuwaj wzrok!

Torba izotermiczna

Coś chłodnego do picia na plaży? Zaopatrz się w torbę izotermiczną na puszki, która skutecznie zabezpieczy Twoje ulubione napoje przed działaniem wysokiej temperatury.

Który z naszych gadżetów wybierasz na tegoroczne wakacje?

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja