Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Marii Magdaleny

Monday, 22, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

05.07.2019

Oferta pracy w salonie PLAY

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferta pracy w salonie PLAYw Drawsku Pomorskim - pl. Konstytucji

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • • Identyfikacja potrzeb klienta,
  • • Obsługa klientów w salonie sprzedaży PLAY,
  • • Realizacja planów sprzedaży
  • • Przestrzeganie obowiązujących standardów

 WYMAGANIA:

  • • minimum średnie wykształcenie
  • • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • • dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
  • • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • • dyspozycyjność i elastyczność
  • • orientacja na klienta
  • • umiejętność pracy w zespole

 ZAPEWNIAMY:

  • • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
  • • stałe wynagrodzenie
  • • motywujący system premiowy
  • • pracę w dynamicznym zespole
  • • możliwość rozwoju zawodowego
  • • profesjonalne i systematyczne szkolenia

UMOWA O PRACĘ

Wynagrodzenie brutto: 2500- 4000 zł.

 Jeżeli spełniasz powyższe wymogi i chcesz dołączyć do najszybciej rozwijającej się sieci telekomunikacyjnej w Polsce wyślij do nas swoje CV. CV prosimy przesyłać w formie odpowiedzi na ogłoszenie korzystając z olx.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja