Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Tomasza Maurycego

Sunday, 22, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

09.05.2019

Zobacz, co musisz wiedzieć, zanim zastosujesz serum pobudzające wzrost rzęs

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnim czasie innowacyjne metody przedłużania rzęs stają się bardzo popularne. Korzystają z nich kobiety, które mają dość rozmazanego tuszu pod powiekami lub zmagają się z krótkimi, ledwie widocznymi włoskami okalającymi oczy. Zamiast decydować się na inwazyjne techniki i wydawać majątek na zabiegi, przynoszące wątpliwej jakości efekty, lepiej postawić na sprawdzone rozwiązanie.

Jest nim serum przyspieszające wzrost rzęs. Zanim rozpoczniemy kurację takim specyfikiem musimy jednak zyskać pewność, że jest to preparat odpowiedni dla nas.

Próba uczuleniowa to podstawa bezpiecznego przedłużania rzęs

Udając się do gabinetu kosmetycznego na zabieg przedłużania rzęs metodą objętościową, można poprosić kosmetyczkę o wykonanie próby uczuleniowej. Jest to test sprawdzający, jak nasza skóra reaguje na działanie danego składnika. Jego przeprowadzenie polega na nałożeniu preparatu na nadgarstek, wewnętrzną stronę łokcia albo skórę za uchem i odczekanie kilku minut. Jeśli na danym obszarze po aplikacji kosmetyku nie pojawią się niepokojące zmiany: swędzenie, zaczerwienienie, opuchlizna, próba wyszła negatywnie. Gdy zaś któryś z powyższych objawów wystąpi, należy wstrzymać się ze stosowaniem specyfiku. Prawdopodobnie mamy na niego alergię.

W przypadku przedłużania rzęs (np. metodą 2:1), najczęściej uczula klej. Gdy zaś chodzi o serum albo odżywki, powodem alergii może być konkretny składnik aktywny. Zwykle ten, który nie jest naturalny. Przed rozpoczęciem kuracji z użyciem serum, warto w domowych warunkach wykonać próbę uczuleniową. Postępuje się wówczas według wyżej opisanej procedury, jednak zamiast kilku minut, lepiej odczekać całą dobę. Powód? Niektóre składniki wywołują reakcję alergiczną po dłuższym czasie. Polecamy więc chwilę się wstrzymać, niż sobie zaszkodzić.

Warto wybierać sprawdzone preparaty. Przetestuj serum Biotebal!

Dobra odżywka przyspieszająca wzrost rzęs i hamująca ich wypadanie potrzebuje czasu, aby zadziałać. Producenci, którzy zapewniają o efektach widocznych już po pierwszych zastosowaniach, nie są wiarygodni. Aby substancje aktywne mogły przeniknąć w głąb rzęs i wykazać skuteczne działanie, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Sprawdzone serum Biotebal rzęsy XXL  z internetowej apteki Aptisan zapewnia spektakularne efekty, jednak zanim te wystąpią, musi minąć kilka tygodni. Pełna kuracja trwa trzy miesiące i tak naprawdę dopiero po ich upływie można się cieszyć zjawiskowym rezultatem. Wcześniej oczywiście poprawa kondycji rzęs będzie widoczna – włoski się zagęszczą, ściemnieją, wygładzą – lecz ostateczny efekt zobaczymy po jakimś czasie. Stosowanie odżywki pobudzającej wzrost rzęs owszem, wymaga cierpliwości, ale jest bezpieczne i nieinwazyjne. Jak widać, opłaca się poczekać!

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja