Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Aliny Benona

Sunday, 16, czerwiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

29.10.2018

Chcesz zacząć wreszcie zdrowo się odżywiać? Zobacz, jak zmienić nawyki w prostych krokach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Moda na zdrowe odżywianie dotarła także do Polski. W walce z plagą otyłości, rozpoczynającej się już na etapie szkoły podstawowej, wiele mam wykorzystuje sokowirówki i blendery. Z nimi przygotowywanie zdrowych posiłków i przekąsek staje się znacznie prostsze.

 

 Blender Avance ProBlend 6 3D – dla zapracowanych mam

Blender do koktajli z kolekcji Avance zbiera świetne oceny między innymi dlatego, że jest w stanie zblendować owoce i warzywa nawet o 50% dokładniej w porównaniu z innymi modelami. Szklany, 2-litrowy dzbanek pomieści niezbędne składniki, zaś dwa pojemniki dołączone do zestawu umożliwią zabieranie pysznych smoothie w podróż. Tryb pulsacyjny z kolei ułatwia szybkie kruszenie lodu, który przydaje się do przygotowywania zdrowych napojów i koktajli w gorętsze dni roku. 

Własny zdrowy sok dzięki sokowirówce Philips Avance

Kupowanie soków w butelkach i kartonach nie zawsze jest zdrowym wyborem z dietetycznego punktu widzenia. W produktach tych zdarzają się konserwanty, sztuczne barwniki i duże ilości cukru. Ci, którzy szukają zdrowszej alternatywy, powinni zaopatrzyć się w sokowirówkę obrotową HR1922/20. Nowoczesna technologia sprawia, że do szklanki trafia dużo wartościowego oraz pożywnego warzywnego i owocowego miąższu, a obszerny otwór ułatwia umieszczanie produktów wewnątrz urządzenia.

Zielona kawa? A dlaczego by nie?

Naukowcy udowodnili, że zielona kawa ma działanie odchudzające. Oczywiście efekty przyjdą z czasem i powinny być wspierane odpowiednimi ćwiczeniami. Właściwości odchudzające zielonej kawy sprawiły, że stała się bardzo popularna wśród trenerek fitness, celebrytek i tych osób, dla których wygląd jest sprawą kluczową. Jeśli zdecydujecie się urozmaicić codzienną dietę o kawę, wybierzcie dobry ekspres, który ułatwi Wam jej odpowiednie parzenie. W tej sytuacji, trafnym wyborem będą automatyczne ekspresy do kawy marki Philips. Umożliwiają one przygotowanie nawet 6 rodzajów pysznego naparu, mają zintegrowany pojemnik na mleko oraz opcję prostego czyszczenia AquaClean.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja