Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

Thursday, 24, styczeń 2019
06.09.2018

Nowoczesny design kuchni dzięki czarnej lodówce samsung

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Jeśli jesteś zwolennikiem klasycznego, eleganckiego wystroju wnętrz i chcesz postawić na minimalizm podczas dekorowania kuchni, warto przyjrzeć się nowoczesnym modelom urządzeń kuchennych. Jednym z nich jest czarna lodówka Samsung, która sprawi, iż design twojej kuchni nabierze nowoczesnego charakteru.

 

Czarna lodówka Samsung – nowoczesny design

Firma Samsung to jedna z firm, które produkują lodówki w różnych kolorach. Dzięki temu podczas kupowania sprzętu możemy przebierać w najróżniejszych barwach. Czarna lodówka Samsung staje się prawdziwą ozdobą kuchni. Jej ciemny kolor nadaje elegancji, a także idealnie współgra z nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzem. Warto też zwrócić uwagę na przemyślne i funkcjonalne wnętrze, dzięki któremu chłodziarka jest dużo bardziej wydajna.

Czarna lodówka Samsung i jej nowoczesne funkcje

Liczne funkcje, które posiada chłodziarka, sprawiają, iż nabiera ona nowoczesnego charakteru. Czarna lodówka Samsung ma łatwo wysuwaną półkę przyczyniającą się do zwiększenia wydajności urządzenia. Dzięki niej zarządzanie zawartością lodówki staje się przyjemniejsze, a dostęp do produktów jest łatwy. Chłodziarka zawiera również szufladę z pełnym wysuwem oraz kosz Grab ‘n Go pozwalające skrócić czas na wkładanie, porządkowanie i wyjmowanie żywności, na dużej półce zaś bez problemu możemy schłodzić napoje w wysokich butelkach. Czarna lodówka Samsung posiada energooszczędne oświetlenie LED. Co więcej, nowoczesny charakter czarnej lodówki Samsung potęguje strefa CoolSelect, będąca gwarancją wyboru optymalnej temperatury do chłodzenia mięsa i warzyw.

Czarna lodówka Samsung – ciekawe rozwiązania

Czarna lodówka Samsung dysponuje różnymi interesującymi rozwiązaniami, sprawiającymi, iż urządzenie staje się praktyczniejsze i zwiększającymi innowacyjność naszej kuchni. Przyjrzyjmy się kilku z nich. Chłodziarka posiada funkcję zatrzymywania płynów. Odpowiadają za to specjalne półki zapobiegające dalszemu rozlewaniu się cieczy. Czarna lodówka Samsung ma wbudowane oświetlenie LED, bardzo wydajne i wnikające w każdy zakamarek. W niektórych modelach spotykamy się z estetycznym podświetleniem uchwytu. Ponadto lodówka zawiera półkę na desery Soft Frost, czyli miejsce, w którym temperatura jest niższa. Kolejną interesującą funkcją jest tryb wakacyjny, pozwalający zaoszczędzić sporo energii. Jego rola polega na wyłączeniu pracy chłodziarki, przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnej temperatury w zamrażarce. Praktyczne oraz nowoczesne rozwiązanie to również szybkie mrożenie i chłodzenie. Staje się ono przydatne, gdy w niedługim czasie chcemy schłodzić napoje lub większą ilość produktów spożywczych. Zwróćmy też uwagę na technologię Metal Cooling. Wiąże się ona z obecnością metalu na tylnej ścianie lodówki. Materiał ten ma zdolność do magazynowania chłodu, dzięki czemu temperatura w chłodziarce pozostaje optymalna nawet przy otwartych drzwiach.

Czarna lodówka Samsung – jej wygląd i funkcje – sprawia, że wnętrze naszej kuchni staje się dużo nowocześniejsze. Innowacyjne rozwiązania czynią ją praktyczniejszą oraz wydajniejszą.