Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Ludomira Benedykta

Thursday, 21, marzec 2019

2019baner reklama

07.08.2018

Dlaczego opłaca się wynajmować auta dostawcze?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wbrew pozorom nie zawsze zakup auta na potrzeby firmy jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. W wielu przypadkach o wiele lepszym wyborem jest skorzystanie z usług wypożyczalni, dzięki czemu klient płaci tylko za te dni, w których takie auto jest mu naprawdę potrzebne.

 

Wiąże się to z wieloma oszczędnościami, bo oprócz oczywistych kosztów utrzymania samochodu (do których wliczają się przede wszystkim zakup oraz wymiana opon dwa razy do roku, przegląd techniczny, ubezpieczenie, wymiana płynów, ewentualne naprawy) w przypadku aut dostawczych dochodzą również różnego rodzaju dodatkowe badania techniczne, przez co suma wydatków ponoszonych na auto robi się naprawdę wysoka. Jeżeli natomiast firma planuje z takiego pojazdu korzystać jedynie w sporadycznych przypadkach, to dużo taniej będzie skorzystać z usług wypożyczalni.

Zalety korzystania z wypożyczalni aut

Korzystanie z bogatej oferty wypożyczalni, która oferuje wynajem samochodów w Szczecin wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim klienci decydujący się na te usługi mogą wypożyczyć dowolne auto, w zależności od aktualnych potrzeb oraz prac, które trzeba wykonać. W ofercie firmy znajdują się między innymi busy osobowe, lawety oraz auta dostawcze. Firma oferuje również usługi transportowania pojazdów na życzenie klienta, dzięki czemu nie musi on przejmować się problemami jakie najczęściej wiążą się z przetransportowaniem specjalistycznego pojazdu w odległe miejsce. Ogromną zaletą wypożyczania samochodów jest również to, że klient zawsze ma gwarancję, że są one w doskonałym stanie technicznym. Nie trzeba więc martwić się przeglądami czy też skomplikowanymi naprawami, bo za wszystkie tego typu rzeczy odpowiada wypożyczalnia.

Z oferty tej doświadczonej wypożyczalni mogą korzystać zarówno firmy jak i osoby prywatne, dlatego każdy kto potrzebuje skorzystać ze specjalnego auta znajdzie tu coś odpowiedniego. Stali klienci firmy mogą liczyć na dodatkowe zniżki na busy 9 osobowe do wypożyczenia lub inne dostępne w ofercie samochody.

Koszty wypożyczenia auta dostawczego

Ceny związane z wypożyczeniem auta zależą przede wszystkim od typu pojazdu oraz limitu kilometrów, ale niektóre oferty zaczynają się już od stu złotych. Warto pamiętać, że decydując się na wynajem długoterminowy można negocjować cenę, co może przełożyć się na dodatkowe oszczędności. 

Błyskawiczna pomoc drogowa

Bogata oferta aut dostawczych i innych pojazdów, które może wypożyczyć każdy klient to jednak nie wszystko. Firma już od wielu lat zapewnia najszybszą pomoc drogową, z której korzystają klienci z całej Polski. Dzięki temu niezależnie od tego czy skończyło im się na trasie paliwo czy też samochód odmówił posłuszeństwa, zawsze mogą skorzystać z szybkiego ratunku w postaci przetransportowania uszkodzonego pojazdu w miejsce wskazane przez kierowcę. W porównaniu z konkurencyjnymi firmami, autolaweta ze Szczecina dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Ze szczegółami tej oferty można zapoznać się na stronie internetowej wypożyczalni, gdzie oprócz cen można od razu znaleźć dane kontaktowe.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nikogo nie powinno dziwić, że szczecińska wypożyczalnia aut cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów. W dodatku większość z nich pochodzi z poleceń osób, które wcześniej same skorzystały z oferty i następnie polecały ją swoim znajomym. Warto więc na wszelki wypadek już teraz skontaktować się z pracownikami wypożyczalni, aby zarezerwować odpowiedni termin, w którym dane auto będzie dostępne i będzie można je bez problemu wypożyczyć.