Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Korduli

Monday, 22, październik 2018

20181008 wojtek

12.01.2018

Od 10 lat wspierająWOŚP - tym razem na licytację trafiły drzwi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wiele firm i podmiotów przyłącza się do 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród drawskich darczyńców jest m.in. firma DOMi, która przekazuje przedmioty na licytacje od 10 lat. Jak nas poinformował właściciel Dominik Tobiszewski firma z okazji tej okrągłej rocznicy przekaże na niedzielną licytację kompletne drzwi wejściowe firmy ERKADO wraz z ościeżnicą, klamkami, wkładkami w systemie jednego klucza, i niezbędnymi elementami montażowymi. Osoba która wylicytuje drzwi będzie mogła wybrać zarówno ich rozmiar (80, 90)  i rodzaj otwierania (prawe, lewe). Firma DOMi dowiezie drzwi pod wskazany adres na ternie Drawska i okolic. Wartość rynkowa drzwi to ponad 1500 zł, a licytacja rozpocznie się od 400 zł. 

Informacja o drzwiach

Drzwi HERSE SET 4 przeznaczone są do budownictwa użyteczności publicznej i mieszkaniowej jako drzwi wewnętrzne wejściowe. Skrzydło HERSE z ościeżnicą stałą i progiem ze stali nierdzewnej posiadają izolacyjność akustyczną na poziomie Rw = 32 dB. Drzwi z oferty ERKADO jak i inne produkty dostępne są na stanach magazynowych w firmie DOMi w Drawsku Pomorskim przy ul. Toruńskiej 6 .

ERKADO

ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic. Otwarcie nowych hal produkcyjnych (ponad 8.000 m2) oraz bardzo dynamiczny rozwój marki ERKADO sprawił iż wraz z Jubileuszem 35.lecia istnienia Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski marka dołączyła do grona liderów w produkcji drzwi. Innowacyjność, elastyczność technologiczna oraz stawianie nowych rynkowych wyzwań pozwalają cieszyć się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Wieloletnia współpraca firmy DOMI z ERKADO pozwala na skonstruowanie najlepszej oferty dla mieszkańców Pojezierza Drawskiego w zakresie produktów dostarczanych przez ERKADO.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation