Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Korduli

Monday, 22, październik 2018

20181008 wojtek

04.01.2018

Jak wybrać ściankę reklamową?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wiele firm nie wyobraża sobie stoiska targowego, gali branżowej czy ważnej firmowej uroczystości, bez ścianek reklamowych. Ta efektowna i stosunkowo niedroga forma promocji pozwala skutecznie komunikować potencjalnym klientom oraz konkurencji, że mają oni do czynienia z firmą o ugruntowanej pozycji i renomie. Dowiedz się jak wybrać ściankę reklamową dla swojej firmy i na co należy zwrócić uwagę, aby w pełni wykorzystać jej walory.

 

Zalety ścianek reklamowych

Rynek reklamy oferuje nam bardzo bogatą paletę możliwości, jeśli chodzi o systemy targowe i wystawiennicze. Jednymi czynnikami, które nas ograniczają w tym zakresie, są zazwyczaj nasza wyobraźnia oraz budżet, jakim dysponuje firma. Niemal bez przerwy, agencje reklamowe proponują nam nowatorskie formy promocji przedsiębiorstwa podczas targów i kampanii promocyjnych. Jednym z rozwiązań, po które najchętniej sięgają firmy, jest ścianka reklamowa i nie może być w tym cienia przypadku. Ścianki promocyjne pozwalają uzyskać dużą powierzchnię reklamową niedużym kosztem. Ich rozmiar i kształt pozwalają z daleka zauważyć stoisko danej firmy, a dzięki umiejętnie naniesionej grafice lub nadrukom, ścianka reklamowa sama w sobie może być marketingowym dziełem sztuki. Dodatkową zaletą ścianek jest ich lekka konstrukcja i możliwość szybkiego demontażu, dzięki czemu nie ma żadnych kłopotów z jej transportem. Ścianki reklamowe popularne są również dlatego, że posiadają uniwersalny charakter. Można ustawić je wszędzie: na imprezie promocyjnej, na targach, na imprezie sponsorowanej przez naszą firmę oraz w wielu innych miejscach.

Jaka ścianka reklamowa?

Wybierając ścianki reklamowe do swojej firmy, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Pierwszym z nich jest ilość miejsca na stoisku targowym. Jeśli mamy więcej przestrzeni, możemy zdecydować się na ściankę łukową, o wklęsłym kształcie. Dzięki temu zyskamy więcej miejsca na prezentację produktów. Ścianki łukowe prezentują też nowocześniej. Jeśli przestrzeń nas ogranicza, możemy zdecydować się na tradycyjną ściankę o prostym kształcie. Pionowe lub poziome ścianki zawsze prezentują się elegancko, a bogaty wybór rozmiarów, dostępny np. na stronie https://www.retio.pl/scianki-reklamowe, pozwoli wybrać ściankę idealną dla swoich potrzeb. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są także ścianki okrągłe, a także ścianki typu cover, z wejściem w środkowej części. Dzięki takiej ściance, z łatwością możemy oddzielić przestrzeń na stoisku i zaproponować ciekawsze ustawienie.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation