Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Kai Lukasza

Saturday, 21, kwiecień 2018

a012017mp glowna 1 738 100

04.01.2018

Jak wybrać ściankę reklamową?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wiele firm nie wyobraża sobie stoiska targowego, gali branżowej czy ważnej firmowej uroczystości, bez ścianek reklamowych. Ta efektowna i stosunkowo niedroga forma promocji pozwala skutecznie komunikować potencjalnym klientom oraz konkurencji, że mają oni do czynienia z firmą o ugruntowanej pozycji i renomie. Dowiedz się jak wybrać ściankę reklamową dla swojej firmy i na co należy zwrócić uwagę, aby w pełni wykorzystać jej walory.

 

Zalety ścianek reklamowych

Rynek reklamy oferuje nam bardzo bogatą paletę możliwości, jeśli chodzi o systemy targowe i wystawiennicze. Jednymi czynnikami, które nas ograniczają w tym zakresie, są zazwyczaj nasza wyobraźnia oraz budżet, jakim dysponuje firma. Niemal bez przerwy, agencje reklamowe proponują nam nowatorskie formy promocji przedsiębiorstwa podczas targów i kampanii promocyjnych. Jednym z rozwiązań, po które najchętniej sięgają firmy, jest ścianka reklamowa i nie może być w tym cienia przypadku. Ścianki promocyjne pozwalają uzyskać dużą powierzchnię reklamową niedużym kosztem. Ich rozmiar i kształt pozwalają z daleka zauważyć stoisko danej firmy, a dzięki umiejętnie naniesionej grafice lub nadrukom, ścianka reklamowa sama w sobie może być marketingowym dziełem sztuki. Dodatkową zaletą ścianek jest ich lekka konstrukcja i możliwość szybkiego demontażu, dzięki czemu nie ma żadnych kłopotów z jej transportem. Ścianki reklamowe popularne są również dlatego, że posiadają uniwersalny charakter. Można ustawić je wszędzie: na imprezie promocyjnej, na targach, na imprezie sponsorowanej przez naszą firmę oraz w wielu innych miejscach.

Jaka ścianka reklamowa?

Wybierając ścianki reklamowe do swojej firmy, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Pierwszym z nich jest ilość miejsca na stoisku targowym. Jeśli mamy więcej przestrzeni, możemy zdecydować się na ściankę łukową, o wklęsłym kształcie. Dzięki temu zyskamy więcej miejsca na prezentację produktów. Ścianki łukowe prezentują też nowocześniej. Jeśli przestrzeń nas ogranicza, możemy zdecydować się na tradycyjną ściankę o prostym kształcie. Pionowe lub poziome ścianki zawsze prezentują się elegancko, a bogaty wybór rozmiarów, dostępny np. na stronie https://www.retio.pl/scianki-reklamowe, pozwoli wybrać ściankę idealną dla swoich potrzeb. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są także ścianki okrągłe, a także ścianki typu cover, z wejściem w środkowej części. Dzięki takiej ściance, z łatwością możemy oddzielić przestrzeń na stoisku i zaproponować ciekawsze ustawienie.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation