Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Korduli

Monday, 22, październik 2018

20181008 wojtek

26.10.2017

Pendrivy z nadrukiem - czego oczekiwać od gadżetów reklamowych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Jednak jej tradycyjne formy, typu ulotki i spoty telewizyjne stają się coraz bardziej uciążliwe, a konsumenci przestają zwracać na nie uwagę. Dlatego, w dziedzinie promocji firmy warto postawić na coś nowego, na przykład związanego z elektroniką.

 Wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Jednak jej tradycyjne formy, typu ulotki i spoty telewizyjne stają się coraz bardziej uciążliwe, a konsumenci przestają zwracać na nie uwagę. Dlatego, w dziedzinie promocji firmy warto postawić na coś nowego, na przykład związanego z elektroniką.

Pendrivy reklamowe

W ostatnich latach bardzo słusznie zyskują one coraz większą popularność. Pamięć USB staje się coraz bardziej niezbędna, ze względu na dużą mobilność osób i potrzebę przenoszenia plików komputerowych. Tak naprawdę pendrive stał się obecnie rzeczą, którą warto mieć zawsze przy sobie: w domu, w pracy i na uczelni. Jest to rzecz, która zyskuje na znaczeniu wśród ludzi w różnym wieku. Ta sytuacja sprzyja temu, by pendrive z logo stał się idealnym gadżetem reklamowym. Głównie dlatego, że jest niezwykle praktyczny, a pamięci przenośnej nigdy za wiele. Jest to funkcjonalne rozwiązanie, używane na co dzień, w różnych okolicznościach, miejscach i sytuacjach. Pendrivy z nadrukiem firmowym to tak naprawdę gadżety z wyższej półki, dlatego ekskluzywność takich upominków na pewno podniesie prestiż danej marki. W związku z tym warto je zamawiać, a później wręczać potencjalnym i stałym klientom, a także współpracownikom biznesowym i kontrahentom.

Skuteczna promocja

Każdy lubi dostawać prezenty, dlatego nawet drobne upominki, jakimi są pendrivy, mogą sprawić dużą radość. Później, częsta styczność z pamięcią USB sprawia, że znajdujący się na niej nadruk zaczyna zapadać w pamięć. Dlatego też, reklamodawcy starają się, by te gadżety były ciekawe - np. różnokolorowe lub, by posiadały nietypowe kształty. Dzięki temu klientowi wytworzy się w mózgu stała świadomość marki, gdyż tak działa pamięć długotrwała. Ponadto, wręczony prezent sprawi, że daną firmę zacznie postrzegać się dużo bardziej pozytywnie niż wcześniej i będzie ona kojarzyć się z czymś miłym. Przełoży się to na chęć kontaktu i skorzystania z proponowanych przez nią usług.

Proponuję spojrzeć jak to wygląda w życiu http://flash-drive.pl

Pendrive z logo pozwala również na znaczne zwiększenie rozpoznawalności firmy wśród ludzi, którzy być może wcześniej wcale jej nie znali. Pendrive'a można bardzo łatwo nabyć, a później rozdawać w wielu różnych sytuacjach, na przykład na targach, konferencjach, a nawet różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation