Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Alicji Alojzego

Thursday, 21, czerwiec 2018

optyk desktop

11.07.2017

Zioła tybetańskie na odchudzanie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tybet słynie z medycyny naturalnej, której historia ma ponad 2000 lat. W recepturach pojawiają się liczne zioła, olejki, kapsułki polecane na wiele schorzeń, wzmacniające odporność lub chroniące przed chorobami. Prawdziwym hitem ostatniego roku stały się tybetańskie zioła na odchudzanie. Jakie wykazują one właściwości? I czy rzeczywiście dają tak dobre efekty, jak mówią o tym reklamy?

 Właściwości i zastosowanie ziół tybetańskich

Tybetańskie mieszanki ziół zostały w ostatnich latach dokładnie przebadane w laboratoriach farmaceutycznych pod kątem składu, właściwości, bezpieczeństwa stosowania oraz skuteczności w leczeniu. Hitem stała się m.in. mieszanka Padma 28 o działaniu przeciwzapalnym, która została „zaadoptowana” przez znany koncern farmaceutyczny ze Szwajcarii.
Kolejnym przykładem skutecznej mieszanki znanej w Tybecie od tysięcy lat jest Aru 18 – jest to 14 ziół, które pomagają obniżyć poziom glukozy we krwi. Badania potwierdzają, że naturalna medycyna Tybetu rzeczywiście działa.

tyb1

Tybetańskie zioła na odchudzanie

Na rynku dostępna jest specjalna mieszanka ziół na odchudzanie reklamowana jako receptura stworzona przez tybetańskich mnichów przed setkami lat. Mikstura ta ma poprawiać przemianę materii, pobudzać trawienie i prowadzić do szybkiej straty wagi bez efektu jo-jo. Tybetańskie zioła na odchudzanie są proponowane jako specyfik pozwalający utracić nawet 25-30 kg w czasie kuracji trwającej zaledwie 30 dni. Tak szybki spadek wagi niestety nie jest zdrowy dla organizmu, dlatego do tego typu preparatów warto podchodzić z pewną rezerwą.

Dostępne są także mieszanki ziół tybetańskich, w których składzie znalazł się m.in. cynamon, kardamon oraz krokosz barwierski. Zaparzone zioła należy pić przed posiłkami. Taki napar pobudza przemianę materii, oczyszcza organizm z toksyn oraz pozwala pozbyć się cellulitu.

tyb2

Zioła tybetańskie na odchudzanie – czy to naprawdę działa?

Jak na razie, nie przedstawiono badań naukowych, które potwierdzałyby skuteczność tybetańskiej mieszanki ziół na odchudzanie. Warto jednak wiedzieć, ze kardamon czy krokosz barwierski rzeczywiście wspomagają przemianę materii, dlatego można przypuszczać, że gotowa mieszanka ziół rzeczywiście wspomaga chudnięcie. Najlepiej jest jednak połączyć ją ze zdrową, odpowiednio zbilansowaną dietą oraz aktywnością fizyczną.

Wiele preparatów wspomagających odchudzanie można znaleźć w serwisie znajdz-taniej.pl. Wystarczy skorzystać z dostępnej wyszukiwarki, aby śledzić najlepsze promocje.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation