Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Alicji Alojzego

Thursday, 21, czerwiec 2018

optyk desktop

05.05.2017

Dzień dziecka tuż, tuż! Sprawdź, jakie prezenty dla dzieci są na topi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Weekend majowy za pasem, a niedługo po nim dzień szczególnie ważny dla najmłodszych członków rodziny – Międzynarodowy Dzień Dziecka. J

ak co roku, święto to obchodzone jest u nas 1 czerwca. Jest to dobry pretekst, aby sprawić maluchowi małą niespodziankę i kupić mu drobiazg, na który od dawna czekał. Czasami prezent może mieć nieco większe gabaryty, wszystko to by wywołać uśmiech na twarzy naszej pociechy. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.pasikot.pl , gdzie znajdziesz wiele ciekawych inspiracji.

Kolorowe Trolle

Ostatnimi czasy dużą popularnością wśród dzieci cieszy się bajka Trolls. Tytułowe Trolle to radosne kolorowe stworki, który obdarzono długimi włosami w kolorach tęczy. We wspomnianym wcześniej sklepie znajdziesz ciekawe zabawki Trolle (https://www.pasikot.pl/bajka/trolls.html), które z całą pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi kina animowanego. Dostępne są także ubrania z Trollem, którymi również możesz obdarzyć malucha.

Inspirowane grą Minecraft

Nie da się ukryć, że gra Minecraft w Polsce cieszy się naprawdę dużo popularnością. Mogłoby się wydawać, że wśród całej rzeszy ciekawych gier komputerowych ta nie przypadnie do gustu młodym użytkownikom komputerów, jednak w stosunkowo krótkim czasie całkowicie skradła ich serca. Jeśli i Twoje dziecko spędza długie godziny przed komputerem zapatrując się w bohaterów Minecraft’a to jest to dobry pretekst, aby na dzień dziecka kupić mu prezent inspirowany tą grą (np. https://www.pasikot.pl/bajka/minecraft.html). Dostępne są plecaki Minecraft, pościel, a także bajki Minecraft, które cieszą się równie dużą popularnością co sama gra.

Przyjemne z pożytecznym

Wydawać by się mogło, że dzieci ucieszą się wyłącznie z prezentów, którymi będą mogły się bawić. Nic bardziej mylnego. Ci najmłodsi cieszą się w takim samym stopniu z zabawek opatrzonych wizerunkiem postaci z ulubionych bajek, co i z rzeczy codziennego z nimi związanych. Może jest to dobry moment by zakupić nową pościel dla dzieci, w której każda noc przebiegnie spokojnie i miło? Pościel i prześcieradła dla dzieci to rzeczy, których nigdy za wiele i z całą pewnością zawsze się przydadzą. Sprawdź sam ciekawe modele pościeli dziecięcej i pościeli młodzieżowej (https://www.pasikot.pl/akcesoria/pokoj-dzieciecy/posciel.html) i zdecyduj, która spodoba się Twojemu dziecku najbardziej.

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation