Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gerwazego Protazego

Tuesday, 19, czerwiec 2018

optyk desktop

17.04.2017

Brak programów tv i internetu u abonentów Gawexu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drugi dzień świąt okazał się pechowy dla abonentów sieci Gawex Media. Od godzin południowych osoby korzystające z usług Gawex-u zgłaszały do naszej redakcji informacje o braku sygnału tv i Internetu wraz z prośbą o interwencję. Informacje napływały do nas nie tylko z Drawska, ale również z innych miast m.in. Złocieńca i Czaplinka.

Brak kontaktu z operatorem

Bezskutecznie próbowaliśmy skontaktować się z biurem telewizji. przesłaliśmy również informacje do biura za pośrednictwem portalu Facebook. Mimo odczynia wiadomości nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Nie mogliśmy więc przekazać żadnych informacji naszym czytelnikom, a jednocześnie abonentom Gawex-u. Również na naszym profilu facebookowym pojawiło się wiele komentarzy odnośnie awarii.

Komunikat operatora

W godzinach popołudniowych na stronie operatora pojawił się komunikat informujacy, że brak usług spowodowany jest awarią kabla światłowodowego. Nie jest znany czas przywrócenia usług.

Szczególny czas dla abonentów

Mimo świątecznej atmosfery, czasu spędzanego w domowym zaciszu, często przed telewizorem czy komputerem wielu abonentów musi poczekać na usunięcie awarii. Zastanawiający jest tylko fakt, czemu komunikat o awarii ukazuje się na stronie internetowej, gdzie wielu abonentów zgłasza problemy z dostępem do internetu, a firma nie odpowiada za pośrednictwem mediów społecznościowych. Według nas i wielu naszych czytelników kontakt za pośrednictwem mediów skocznościowych spowodowałby szybsze przekazanie komunikatu, zwłaszcza, że na co dzień Gawex aktywnie korzysta z tych kanałów komunikacji. 

[AKTUALIZACJA] - około godz. 19:40 firma opublikowała również informację o awarii na swoim profilu na FB. 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation