Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Anity Elizy

Wednesday, 16, sierpień 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

czwartek, 10 sierpień 2017 13:58

Jak zwalczyć stonkę ziemniaczaną

Stonka ziemniaczana to wróg numer jeden wszystkich rolników uprawiających ziemniaki. Pojawia się ona zarówno na uprawach wielkopowierzchniowych, jak i na przydomowych poletkach. Gdziekolwiek się pojawi, natychmiast daje o sobie znać. Po wykryciu stonki ziemniaczanej w uprawie ziemniaka powinny zostać natychmiastowo podjęte działania likwidujące tego szkodnika.

Ruch to zdrowie, każdy powinien zdawać sobie z tego sprawę. Nie zawsze mamy jednak czas i ochotę na uprawianie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, szczególnie gdy mieszkamy w centrum miasta. Alternatywą dla porannego joggingu czy jazdy na rowerze w letnim skwarze jest trening stacjonarny. Tak naprawdę nie potrzebujesz zbyt wielu sprzętów, by móc się trochę poruszać. Sprawdź, od czego zacząć wyposażanie domowej siłowni.

sobota, 05 sierpień 2017 14:21

Gdzie i czym jechać na wakacje w 2017?

Lato w pełni a Ty nadal pracujesz w pocie czoła i nie masz czasu zarezerwować upragnionych wakacji? To ostatni dzwonek aby zorganizować wycieczkę przed końcem sezonu. Zastanawiasz się gdzie jechać by wypocząć i zrelaksować się? Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie propozycje, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Oto one:

czwartek, 03 sierpień 2017 19:41

Naucz się zarządzać domowym budżetem

Wciąż wydaje ci się, że za dużo wydajesz? Masz wrażenie, że pieniądze same uciekają ci z portfela? Nie jesteś sam! To problem wielu z nas. Pocieszające jest jednak to, że można łatwo temu zaradzić. Wystarczy dobrze zarządzać domowym budżetem!

Planujesz otwarcie własnej siłowni, gdzie codziennie mnóstwo osób będzie mogło ćwiczyć swoje ciało? Zatem warto jest tutaj skupić się na kilku ważnych aspektach, dzięki którym będziesz w stanie bez większych problemów poradzić sobie z rozplanowaniem poszczególnych prac. Poniżej opisujemy dokładnie, na czym powinieneś się skupiać. 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation