Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Aleksego Horacego

Wednesday, 24, kwiecień 2019

 2019przychodnia

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Transmisja obrad Związku Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego 

Pożyczki online dostępne są nawet w formie pożyczek bezpłatnych. Takie oferty kierowane są do nowych pożyczkobiorców, którzy przejdą pozytywnie weryfikację tożsamości i wiarygodności kredytowej, a ponadto zwrócą pożyczkę terminowo do firmy pożyczkowej.

Jeśli chcemy mieć pewność, że spożywamy wyłącznie naturalne składniki, w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia, możemy przygotować jogurt samodzielnie w domu. Aby uniknąć mdłego smaku, charakterystycznego dla jogurtu naturalnego, warto spróbować przyrządzić smakową jego odmianę, na przykład jogurt kokosowy, który z pewnością zasmakuje wszystkim domownikom.

Przedsiębiorcy płacą za prąd więcej niż prywatni odbiorcy, ponieważ ceny energii dla firm nie są objęte państwowymi regulacjami jak w przypadku klientów indywidualnych. Rynek oferuje jednak ciekawe możliwości optymalizacji rachunków za prąd w firmie.

Coraz częściej w przestrzeni publicznej poruszany jest temat zanieczyszczenia powietrza. Jego głównym źródłem jest tzw. “niska emisja”, powodowana przez transport i gospodarstwa domowe. Czym dokładnie jest i jak jej zapobiegać? Czy istnieją sposoby ochrony przed szkodliwymi substancjami?

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja