Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gracjana Boguslawa

Tuesday, 18, grudzień 2018

W dzisiejszych czasach ważną rolę przykłada się do prywatności, zrozumiałe więc jest, że właściciele posesji, chcą wyraźnie zakreślić granicę swojej własnej ziemi. Często stosowanymi ogrodzeniami „wstępnymi” są ogrodzenia wykonane z siatki, zamontowane przy pomocy drewnianych słupków. Jednak z czasem wraz z przypływem środków finansowych, ogrodzenie zastępowane jest innym solidniejszym i trwalszym.

We wnętrzarz urządzonych w stylu skandynawskim dominują odsłonięte podłogi. Niemniej jednak trudno znaleźć pomieszczenie, w którym dywany czy chociażby małe dywaniki w ogóle by się nie pojawiały. Styl skandynawski łączy w sobie funkcjonalność, przestronność i ciepłą atmosferę. Za stworzenie tej ostatniej odpowiadają między innymi właśnie dywany. Jakie modele sprawdzą się tam najlepiej?

Wokół ładowania baterii i obchodzenia się z akumulatorem powstało bardzo wiele mitów. Bateria jest elementem, który odróżnia laptop od komputera stacjonarnego i pozwala nam na pracę mobilną bez konieczności podłączenia do gniazda sieciowego. Zobacz, jak należy obchodzić się z akumulatorem, aby po kilku latach w dalszym ciągu móc sobie pozwolić na bezprzewodową pracę.

Aranżacja wnętrza, także tego mieszkalnego, to zadanie, do którego podchodzimy w bardzo różny sposób. Funkcjonalne umeblowanie i zorganizowanie przestrzeni to dla wielu z nas za mało. Miejsce, w którym spędzamy tyle czasu, odpoczywamy i przeżywamy różnego rodzaju ważne momenty, może przecież wyglądać wyjątkowo i pozwalać nam odetchnąć od monotonii, jaka otacza nas zewsząd każdego dnia.

Mycie i dezynfekcja (odkażanie) rąk to najprostszy sposób na zapobieganie zakażeniom. Prosty i krótki proces zmniejsza znacznie ryzyko przeniesienia bakterii, wirusów i mikroorganizmów patogennych, które każdy człowiek posiada na swoich rękach. Dezynfekcja rąk ma ogromne znaczenie szczególnie w takich miejscach jak placówki służby zdrowia i szpitale, a także we wszelkiego rodzaju zakładach przetwórstwa żywności, barach, restauracjach, a nawet sklepach spożywczych.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation