Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Luizy Ludwika

Sunday, 25, sierpień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Ludzie coraz częściej w poszukiwaniu informacji korzystają z wyszukiwarek głosowych. Ten trend utrzymuje się od 2016 roku, czyli światowej premiery asystenta Google i powoli, ale zdecydowanie zdobywa coraz większą popularność. Warto wiedzieć więc, jak można go wykorzystać do osiągania celów swojej firmy. Wiedza zawarta w tym artykule pozwoli Ci zrozumieć, jak działa wyszukiwanie głosowe.

Masz dość widoku zaniedbanych kamienic i ulic? Weź sprawy w swoje ręce! Wejdź na stronę www.witajpieknapolsko.pl i zagłosuj na renowacje miejsca w Twojej okolicy w ramach akcji „Cif. Witaj, piękna Polsko!”. Pospiesz się głosowanie trwa do 13.08.2019!

Stacja Paliw Ki znajdująca się w Drawsku Pomorskim przy ul. Gdyńskiej wprowadziła do swojej oferty dodatkowe produkty. Kilka tygodni temu na stacji zamontowany został nowy dystrybutor do sprzedaży paliwa AdBlue.

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy w centrum Drawska Pomorskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na rogu ul. Ratuszowej i pl. Konstytucji. 

Gadżety firmowe kojarzą Ci się tylko z pracą i biurem? Niesłusznie! Wiele z akcesoriów, na których można umieścić swoje firmowe logo, świetnie się sprawdzi także w sezonie urlopowym. Dzięki temu możesz wręczyć swoim kontrahentom przed wakacjami dokładnie to, czego potrzebują. Na pewno sprawisz im ogromną radość! Wczuj się w swojego klienta i sprawdź, jakie akcesoria przydadzą mu się na lato.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja