Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Urszuli Hilarego

Saturday, 21, październik 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

%PM, %20 %532 %2017 %13:%października

Prawo jazdy na ciężarówkę - kursy już w Drawsku

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Melnyczok” informuje o poszerzeniu oferty szkoleniowej. Od października br. szkoła oferuje kursy prawa jazdy na samochody ciężarowe oraz przyczepy. Mieszkańcy Pojezierza Drawskiego uzyskali w ten sposób możliwość odbycia kursu bez konieczności dojazdów do odległych ośrodków szkoleniowych.

%AM, %19 %429 %2017 %11:%października

Profesjonalne usługi ochroniarskie w Londynie

Duża liczba firm ochroniarskich na rynku sprawia, że wybór odpowiedniej jest naprawdę trudny.

%AM, %14 %286 %2017 %07:%października

Jak ważyć się podczas kuracji odchudzającej?

Wydawałoby się, że nie ma nic łatwiejszego niż ważenie się. W końcu musimy tylko wejść na wagę i odczytać wynik. Jednak wtedy, gdy zamierzamy rozpocząć kurację odchudzającą, powinniśmy pamiętać o kilku innych ważnych kwestiach.

%AM, %14 %284 %2017 %07:%października

Perfekcyjny makijaż oczu – czy to możliwe?

Wiele osób, które nie miały dużej styczności z makijażem kojarzy go przede wszystkim z malowaniem oczu. I rzeczywiście, choć makijaż oczu jest wisienką na torcie zauważamy go na samym początku. Czy istnieje idealny makijaż oczu i jak go wykonać? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ make up powinien być dostosowany do typu urody, cech anatomicznych i charakteru konkretnej osoby. Nie istnieje jeden przepis na perfekcyjne oczy, jednak za sprawą makijażu można uwydatnić ich atuty i ukryć ewentualne niedoskonałości.

Aby nauczyć się jazdy na rolkach, wszystko czego potrzebujesz to rolki, prawda? Oj nie… Musisz też zapewnić sobie pełny zestaw narzędzi ochronnych: kask, ochraniacze na kolana, łokcie, osłony nadgarstków. Uwierz mi, potrzebujesz tego wszystkiego. Wiele razy upadniesz. Możesz też zainwestować w jakieś wyściełane szorty.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation