Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Jana Pawla

Monday, 26, czerwiec 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

poniedziałek, 26 czerwiec 2017 16:44

Wizyta u podologa

Już w starożytnych Chinach dbano bardzo o stopy. Były bowiem one nie tylko częścią ciała, która także miała wyglądać ładnie, lecz również świadczyły o stanie całego organizmu. W jaki sposób natomiast my dzisiaj dbamy o stopy?

poniedziałek, 26 czerwiec 2017 16:34

Alternatywa dla szamba

Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków jest coraz bardziej modną inwestycją. Ten trend wynika przede wszystkim z położenia bardzo dużego nacisku na kwestie ochrony środowiska naturalnego. Przy dobrze dobranej instalacji – czyli dopasowaniu do ilości korzystających osób obraz specyfiki gruntu – do rowów melioracyjnych trafiają już tylko związki mineralne, które są bezpieczne dla środowiska.

piątek, 23 czerwiec 2017 13:12

Co zabrać na wędrówkę z psem?

Trudno znaleźć dorosłego, zdrowego psa, który nie lubiłby długich spacerów. Zaspokojenie potrzeby spacerowania jest możliwe również podczas wyjazdów wakacyjnych, zwłaszcza gdy planujemy długie wędrówki po bezdrożach. Warto jednak pamiętać, że na wędrówkę z psem, niezależnie od jej długości, musimy odpowiednio przygotować zarówno siebie, jak również i czworonoga, a także dopilnować pewnych formalności.

Często można spotkać się z definicją, która mówi, że kasy fiskalne to urządzenia elektroniczne, wykorzystywane przez przedsiębiorców do rejestrowania obrotu oraz wystawiania paragonów. Czy jednak od 2018 roku takie określenie tej technologii będzie wystarczające? W polskich firmach zaczną się wtedy pojawiać nowe kasy fiskalne, współpracujące w trybie on-line z serwerami Ministerstwa Finansów.

OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ I RUCHU DROGOWEGO

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation