Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Urszuli Hilarego

Monday, 21, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

 Jeżeli interesuje Cię wolność finansowa, budowa własnej, pewnej emerytury. Nieruchomości to doskonały sposób. Nawet zaczynając od zera i braku doświadczenia.

Dziś rozmawiamy z Adamem Ostaszewskim, kandydatem do Sejmu Kolaicji Obywatelskiej

Rynek e-commerce rozwija się w naszym kraju nader dynamicznie, jednak nie wszystkim nowym podmiotom udaje się przetrwać dłużej niż kilka lat. Wygoda, jaka wiąże się z dokonywaniem zakupów za pośrednictwem sieci, nie stanowi już istotnego atutu – to norma, do której zdążyliśmy przywyknąć, a uwagę klientów walczy w ten sposób coraz większa liczba sklepów. Czego potrzeba, by w zmaganiach tych poradzić sobie z rywalami? Oczywiście skutecznej reklamy.

To jest decyzja, której skutkami przez wiele lat będziemy się cieszyli lub zmagali z nimi. Pochłonięci analizą potrzeb z zakresie metrażu, układu czy dopilnowaniem wykończenia nie zaniedbujmy tego, co znajdzie się daleko poza naszymi czterema ścianami. Użytkowanie najbardziej nawet komfortowego mieszkania może stać się istną udręką, jeśli niekorzystne okaże się jego usytuowanie.

Zawody rowerkowe dla dzieci, konkursy z nagrodami, muzyka i rozmowy z Janem Dymeckim. Porady dotyczące serwisowania i używania rowerów - to niektóre z atrakcji jakie przygotwał czaplinecki ratusz w ramach obchodów "Europejskiego dnia bez samochodu".

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja