Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

Thursday, 24, styczeń 2019
07.09.2018

Kolejna edycja rajdu BOBRA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozpoczynamy zapisy na kolejny Rajd Bobra – otwarty turystyczny rajd nawigacyjny samochodów osobowych, który odbędzie się 16 września 2018 roku!

Impreza organizowana jest już po raz 14-ty, w ramach Cyklu Imprez Terenowych, przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL. Będzie to otwarty rajd drogami utwardzonymi, więc każdy posiadacz samochodu oraz ważnego prawa jazdy może wziąć w nim udział. Na trasie poruszamy się według roadbook`ów (książek z rozpisanymi najważniejszymi punktami zwrotnymi na mapie), które zapewnia Organizator. Uczestnictwo w rajdzie jest NIEODPŁATNE. Podpowiadamy, że przy wykonywaniu niektórych zadań przyda się ubranie i obuwie do przebrania. Ważna informacja: żadne z przygotowanych zajęć/zadań nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam każdorazowo oceni, czy chce wykonać to zadanie, czy kontynuować zadania w innych punktach. Rajd będzie miał formę turystyczną, tzn. nie będzie prowadzona oficjalna klasyfikacja, a wśród uczestników imprezy zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Uczestnicy spotkają się o godz. 9.00 na parkingu za budynkiem Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim(Plac Elizy Orzeszkowej 3), gdzie otrzymają mapy i koordynaty. Start rajdu o godzinie 9.30. Oficjalne zakończenie rajdu odbędzie się ok. godz. 16.00. Miejsce zakończenia uczestnicy poznają w dniu imprezy. Zgłoszenia uczestników indywidualnych oraz zespołów (kierowca wraz z pasażerami) przyjmowane będą do 12.09.2018 do godz. 15:00. Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 94 36 301 85 (Anna Bujkiewicz) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.