Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Aleksego Horacego

Wednesday, 24, kwiecień 2019

 2019przychodnia

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

19.12.2017

Rada o pieniądzach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ostatnie w 2017 roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy odbyło się 14 grudnia w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim. Radzie przewodniczył Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.

 

 
W czasie posiedzenia podjęte zostały uchwały zawierające pozytywną opinię w sprawie przesunięcia środków Funduszu Pracy na aktywizację zawodową w roku 2017, wstępnej propozycji podziału środków finansowych w roku 2018 na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu (w tym Fundusz Pracy, Regionalny Program Operacyjny, Projekt Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój oraz inne zadania fakultatywne), zmian w zasadach przyznawania wsparcia finansowego przez Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim, wprowadzenia zmian w realizacji Programu Specjalnego „Od bierności do aktywności” realizowanego w roku 2017 i ogólnych założeń Programu Specjalnego „Nowe horyzonty – czas na zmiany” realizowanego w roku 2018.
Przedstawiono ponadto informacje dotyczące priorytetów wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2018, informacje dotyczące kierunków szkoleń organizowanych przez PUP w Drawsku Pomorskim w roku 2017 oraz sytuację na rynku pracy w powiecie drawskim.
W posiedzeniu uczestniczyli: Dyrektor PUP Henryk Andrałojć, Wicedyrektor PUP Agnieszka Kuropatnicka, pracownicy PUP oraz Członkowie Rady - Stanisław Baliński, Renata Orłowska, Edward Kot, Witold Kuwałek i Jan Szewczyk.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja