Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Korduli

Monday, 22, październik 2018

20181008 wojtek

25.10.2017

Święto drawskich Diabetyków

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu wczorajszym, tj. 24 października w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim odbyła się uroczystość Jubileuszu 15-lecia Koła Diabetyków w Drawsku Pomorskim połączona z obchodami Światowego Dnia Walki z Cukrzycą.

 

 
W uroczystości uczestniczył Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, który w imieniu Rady i Zarządu Powiatu podziękował za dotychczasową pracę i życzył kolejnych udanych lat w działalności Koła oraz wielu sukcesów. Na sali obecny był także Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego Janusz Garbacz.
Uroczystość zorganizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło w Drawsku Pomorskim rozpoczęła Lucja Duczmańska, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło Terenowe w Drawsku Pomorskim, która podsumowała 15 lat działalności Koła. Podczas uroczystości wręczono podziękowania, dyplomy i odznaczenia dla osób, które w sposób szczególny przyczyniły się rozwoju i sukcesów Koła.
Wszyscy obecni mogli również wysłuchać wykładu na temat powikłań sercowo-naczyniowych związanych z cukrzycą, który poprowadził lekarz Roman Radziszewski. Zakończenie uroczystości swoim programem artystycznym uświetnił zespół „Darskowiacy”.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation