Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Stefana Rocha

Wednesday, 15, sierpień 2018

optyk desktop

06.10.2017

Jak podnieść kwalifikacje?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

17 października br. o godz. 10:00, w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, ul. Plac Elizy Orzeszkowej 3 odbędzie się spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”.

 

 
Celem spotkania informacyjnego, organizowanego przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenia, kursy zawodowe i studia podyplomowe.
Podczas spotkania omówione zostaną ogólne zasady działania Bazy Usług Rozwojowych.
Prelegenci z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wskażą co w ramach Bazy Usług Rozwojowych mają do zaoferowania dla przedsiębiorców. Omówią m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia, jaka jest wysokość dofinansowania i od czego zależy oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw.
Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw chcących podnieść kompetencje swoich pracowników. 
 
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
PROGRAM SPOTKANIA

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation