Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada

Tuesday, 19, luty 2019

2019baner reklama

16.03.2017

Piłka w grze

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.


W turnieju udział wzięli uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych z Czaplinka, Złocieńca, Kalisza Pomorskiego i Drawska Pomorskiego. Był to kolejny turniej w ramach powiatowej Licealiady. W kategorii dziewcząt rywalizowały trzy drużyny: ZSP Kalisz Pom., ZSP Złocieniec i ZSP Drawsko Pom. Po emocjonujących zmaganiach na boisku zespół siatkarek z Drawska Pomorskiego wygrał wszystkie swoje mecze zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zdobyły uczennice ze Złocieńca, trzecie z Kalisza Pom. Natomiast w kategorii chłopców zwyciężyli siatkarze z ZSP Czaplinek przed ZSP Drawsko Pom. i ZSP Kalisz Pom.
Siatkarki z ZSP Drawsko Pom. i siatkarze z ZSP Czaplinek będą reprezentować Powiat Drawski na etapie regionalnym wojewódzkiej Licealiady.
Skład drużyny dziewcząt z ZSP Drawsko Pom: Aleksandra Pawłowska, Angela Nowik, Natalia Strajch, Kinga Kazmierczak, Karolina Milczarek, Natalia Frutczak, Paula Hofman, Martyna Retkowska.
Skład zespołu chłopców z ZSP Drawsko Pom: Jędrzej Jakubowski, Michał Chrypo, Łukasz Hofman, Przemek Kowalik, Michał Walkowiak, Aleksander Fedro, Dawid Hańczak, Michał Bierzanowski, Damian Belnik, Mateusz Kowalski.
Opiekunem zespołów był Andrzej Pedrycz.