Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Stefana Rocha

Wednesday, 15, sierpień 2018

optyk desktop

Powiat Drawski (479)

„Nasz jest ten kawałek podłogi – warsztaty rękodzielnicze i ogrodnicze” to tytuł projektu realizowanego dzięki inicjatywie grupy nieformalnej Justyny Fuk, Marzeny Kardaś-Wilgi i Andrzeja Endersa, którzy na co dzień pracują w Powiatowym Dziennym Domu Samopomocy-Ośrodku Rehabilitacyjno-Kulturalnym w Drawsku Pomorskim.

03.08.2018

Komunikat

W związku z rozpowszechnianymi przez Burmistrza Czaplinka informacjami związanymi z budową masztu telefonii komórkowej przy ul. Wiejskiej w Czaplinku oraz innych, w Machlinach i Siemczynie, wywołującymi wrażenie prowadzenia przewlekłego i niestarannego postępowania administracyjnego, a także sugerujące nepotyzm w prowadzeniu spraw, informuje się, co następuje:

W miniona sobotę (28.07.2018r.) odbyła się IV edycja Triatlonu z Bobrem – wielodyscyplinowego rajdu turystycznego łączącego ze sobą jazdę rowerem, pieszą wędrowanie oraz spływ kajakowy.

Na zaproszenie Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego odbyło się spotkanie z Kierownikiem działu technicznego Drawskiego Centrum Specjalistycznego w Drawsku Pomorskim Zbigniewem Gotowałą oraz właścicielem Firmy „DOM-BUD” w Drawsku Pomorskim Przemysławem Syrewiczem.

W dniu dzisiejszym na Cmentarzu Wojennym w Drawsku Pomorskim odbyła się uroczystość z okazji 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation