Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rity Donaty

Saturday, 29, kwiecień 2017

2017mp artykuly

Powiat Drawski (236)

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim na ten rok ma do dyspozycji ponad 11 mln złotych. Środki przeznaczone będą na realizację programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej.

W 2016 r. w Powiecie Drawskim Starosta Drawski Stanisław Kuczyński utworzył dwa punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Jeden punkt znajduje się w budynku Starostwa Powiatowego, drugi natomiast w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Czaplinku, przy ul. Wałeckiej 57.

wtorek, 18 kwiecień 2017 21:32

W modlitwie przed maturą 2017

W dniach od 4 do 8 kwietnia 2017 r. odbyła się pielgrzymka maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim i w Drawsku Pomorskim na Jasną Górę.

poniedziałek, 10 kwiecień 2017 21:36

Nowe książki dzięki dotacji

Miło nam poinformować, iż Powiat Drawski otrzymał dotację celową z budżetu państwa w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020” na zakup książek do bibliotek szkolnych.

poniedziałek, 10 kwiecień 2017 21:34

Naukowo w Światowy Dzień Zdrowia

W piątek 7 kwietnia 2017 roku w Siemczynie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pn. „Diagnoza, terapia: Zespół FraX, Spektrum autyzmu i Zespoły Rzadkie” pod honorowym patronatem Wicemarszałka Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy, Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation