Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gerwazego Protazego

Tuesday, 19, czerwiec 2018

optyk desktop

Powiat Drawski (444)

Materiał filmowy

Tradycją Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Technikum w Kaliszu Pomorskim jest organizowanie wiosną Pikniku Młodych Pasjonatów. W tym roku podczas jego VII edycji, 29 maja, drzwi szkoły zostały szeroko otwarte dla uczniów gimnazjów, ich nauczycieli i rodziców.

Przedsięwzięcie zorganizował Konwent Współpracy Samorządowej Polska – Ukraina, w którym działa również Powiat Drawski. W gronie zaproszonych osób – przedstawicieli samorządowców z różnych stron Polski, między innymi Świdwina, Polic, Kołobrzegu, Radomyśla, Zaklikowa, Hrubieszowa, Kartuz, Sierakowic, czy Kwidzyna, nie zabrakło również mieszkańców powiatu drawskiego, w osobach Zuzanny Sikory oraz nauczycielki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim Anny Górzyńskiej.

Z okazji jubileuszu 72. rocznicy powstania Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko 24 maja 2018 r. na strzelnicy jeziora Ostrowiec odbyły się Dni Otwartych Koszar.

Na dzisiejszym (30.05.2018 r.) posiedzeniu Zarząd Powiatu Drawskiego podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation