Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

Wednesday, 24, styczeń 2018

reklama wolne01

Powiat Drawski (369)

W dniu wczorajszym (09 stycznia) Starosta Drawski Stanisław Kuczyński i Przewodniczący Rady Powiatu Drawskiego Stanisław Mikołajczyk uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym przedstawicieli samorządu lokalnego z terenu diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Gospodarzami spotkania był Biskup Koszalińsko-Kołobrzeski Edward Dajczak oraz Biskup pomocniczy Krzysztof Włodarczyk.

W ramach projektu realizowanego przez Powiat Drawski pn. Budowa zintegrowanego szkolnictwa zawodowego na terenie Strefy Centralnej poprzez wzmocnienie specjalizacji regionalnych na terenie powiatu drawskiego przeprowadzono kurs kierowcy - operatora wózków jezdniowych spalinowych z mechanicznym napędem podnoszenia (tzw. wózków widłowych). Uczestnikami kursu byli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu.

Od dnia 05 marca 2018 r. w Drawsku Pomorskim ul. Warmińska 1 (Internat Powia-towego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim) przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa, która potrwa do dnia 22 marca br.

Na dzisiejszym (09 stycznia) posiedzeniu Zarząd Powiatu Drawskiego podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu „Powiatowa Gala Talentów”.

Wychowankowie Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim w ramach realizacji programu usamodzielniania „Od praw dziecka do praw obywatela” udali się z wizytą do Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation