Zamknij

Elektromonter-konserwator

Nr oferty: StPr/20/0365Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Podmiejska 3, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: - nadzorowanie układów elektrycznych sterujących procesami uzdatnia wody i pompowni ścieków, - kontrola i obsługa urządzeń, - kon
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Obsługa biura z wykorzystaniem komputera
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - znajomość zagadnień z zakresu instalacji kanalizacyjnych oraz budowy maszyn i urządzeń, - dobrze widziane doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń technologicznych oczyszczalni ścieków, - gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Ewa Adams
      Numer telefonu: 943636741
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Prace porządkowe oraz utrzymanie czystości na ciągach pieszych-zamiatanie ręczne (dróg, placów, chodników, miejsc parkingowych), likwidacja zachwaszczenia na nawierzchni (przerostów)
      StPr/20/0397
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2020
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Naprawa pojazdó
      StPr/20/0426
      data rozpoczęcia pracy od 07.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Opracowanie i realizacja planu z rodziną, podejmowanie działań interwencyjnych i doradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin
      StPr/20/0425
      data rozpoczęcia pracy od 06.07.2020
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Obsługa koparko- ładowarki, wykopy, zasypki,prace melioracyjne, naprawy bieżące sprzętu
      StPr/20/0444
      data rozpoczęcia pracy od 09.07.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Wyrób, montaż form, szalunków , zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną, samodzielnie lub w uzgodnieniu z przełożonym oraz inne prace związane z technologią produkcji i prefabrykatów betonowych
      StPr/20/0434
      data rozpoczęcia pracy od 13.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Obsługa sekretariatu, obsługa programu płacowego ZUS i księgowości
      StPr/20/0369
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020

      Naprawa pojazdów
      StPr/20/0370

      Pielęgnacja terenów zieleni tj. wykonywanie nasadzeń, uzupełnianie ziemi a rabatach, plewienie kwiatów i krzewów, grabienie liści itp
      StPr/20/0408
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Prowadzenie dokumentacji magazynowej, kontrola nad towarami w obrębie magazynu, załadunek i rozładunek transportu, utrzymanie porządku.
      StPr/20/0411

      Kompleksowe zarządzanie podległym zespołem, realizacja wyznaczonego planu sprzedaży, zamawianie towaru, zapewnienie prawidłowej prezentacji produktów.
      StPr/20/0412