Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Nr oferty: StPr/20/0235Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie samochodem ciężarowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.CE
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Ewa Adams
      Numer telefonu: 943636700
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Wyrób, montaż form, szalunków , zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną, samodzielnie lub w uzgodnieniu z przełożonym oraz inne prace związane z technologią produkcji i prefabrykatów betonowych
      StPr/20/0434
      data rozpoczęcia pracy od 13.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Obsługa sekretariatu, obsługa programu płacowego ZUS i księgowości
      StPr/20/0369
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Naprawa pojazdów
      StPr/20/0370

      Pielęgnacja terenów zieleni tj. wykonywanie nasadzeń, uzupełnianie ziemi a rabatach, plewienie kwiatów i krzewów, grabienie liści itp
      StPr/20/0408
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Prowadzenie dokumentacji magazynowej, kontrola nad towarami w obrębie magazynu, załadunek i rozładunek transportu, utrzymanie porządku.
      StPr/20/0411

      Kompleksowe zarządzanie podległym zespołem, realizacja wyznaczonego planu sprzedaży, zamawianie towaru, zapewnienie prawidłowej prezentacji produktów.
      StPr/20/0412

      Zarządzanie gospodarką magazynową, nadzór nad prawidłowością dokumentowania obrotu magazynowego w systemie, nadzór nad terminowością dostaw, efektywna praca za pracownikiem.
      StPr/20/0413

      StPr/20/0414

      Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów, przyjmowanie towarów, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie.
      StPr/20/0415

      Przygotowywanie posiłków
      StPr/20/0417
      data rozpoczęcia pracy od 30.06.2020