Zamknij

Operator maszyn leśnych

Nr oferty: StPr/21/0828Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Starogrodzka 33, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Zrywka drewna za pomocą sprzętu leśnego (typu forwarder).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Operator żurawi samochodowych (HDS)
    • Doświadczenie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: bardzo dobra obsługa sprzętu leśnego, sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE WALERIAN GRZEGORZ FABICH
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Łydzińska
      Numer telefonu: 943636722
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierownie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      bruzdowanie, kucie otworów, drobne prace budowlane
      StPr/21/0848
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Udzielanie wszechstronnej pomocy na rzecz osób/grup w trakcie i po kryzysie psychicznym lub znajdującej się w innej sytuacji kryzysowej, poradnictwo, terapia, konsultacje.
      StPr/21/0846

      Obsługa bieżąca klientów banku, udzielanie kredytów, przyjmowanie wpłat gotówkowych
      StPr/21/0807

      Obsługa urządze biurowych, porządkowanie archiwum zakładowego, przepisywanie pism, porządkowanie akt
      StPr/21/0815
      data rozpoczęcia pracy od 20.10.2021
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Pomoc lakiernika
      StPr/21/0804
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2021

      Przygotowywanie posiłków, serwowane posłków, obsługa sali
      StPr/21/0824
      data rozpoczęcia pracy od 13.10.2021

      Zrywka drewna za pomocą sprzętu leśnego (typu forwarder).
      StPr/21/0828
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      Usługi pielęgniarski.
      StPr/21/0829
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2021
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Obsługa klienta, sprzedaż towaru
      StPr/21/0768
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2021

      Roboty murarskie, zbrojeniowe, tynkarskie, elewacje.
      StPr/21/0780
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021