Zamknij

Murarz-tynkarz

Nr oferty: StPr/21/0780Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Krótka 3/3, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Roboty murarskie, zbrojeniowe, tynkarskie, elewacje.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: praca w zespole, logiczne myślenie, mile widziane uprawnienia i doświadczenie zawodowe.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "FACH" Henryk Krzywicki
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
    Osoba do kontaktu: Agnieszka Łydzińska
    Numer telefonu: 943636722
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    bruzdowanie, kucie otworów, drobne prace budowlane
    StPr/21/0848
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Udzielanie wszechstronnej pomocy na rzecz osób/grup w trakcie i po kryzysie psychicznym lub znajdującej się w innej sytuacji kryzysowej, poradnictwo, terapia, konsultacje.
    StPr/21/0846

    Obsługa bieżąca klientów banku, udzielanie kredytów, przyjmowanie wpłat gotówkowych
    StPr/21/0807

    Obsługa urządze biurowych, porządkowanie archiwum zakładowego, przepisywanie pism, porządkowanie akt
    StPr/21/0815
    data rozpoczęcia pracy od 20.10.2021
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Pomoc lakiernika
    StPr/21/0804
    data rozpoczęcia pracy od 18.10.2021

    Przygotowywanie posiłków, serwowane posłków, obsługa sali
    StPr/21/0824
    data rozpoczęcia pracy od 13.10.2021

    Zrywka drewna za pomocą sprzętu leśnego (typu forwarder).
    StPr/21/0828
    wynagrodzenie od od 10 000 PLN

    Usługi pielęgniarski.
    StPr/21/0829
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2021
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Obsługa klienta, sprzedaż towaru
    StPr/21/0768
    data rozpoczęcia pracy od 08.10.2021

    Roboty murarskie, zbrojeniowe, tynkarskie, elewacje.
    StPr/21/0780
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021