Zamknij

spacjalista ds.handlu

Nr oferty: StPr/21/0434Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Starogrodzka 33, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: aktywne poszukiwanie nowych rynków oraz klientów, tworzenie i realizacja strategi sprzedaży i planów sprzedażowych, zarządzanie relacjami biznesowymi z aktualnymi klientami, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Obsługa pakietu MS Office/Open Office
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Język angielski- mile widziany na poziomie dobrym, (mile widziany również j. niemiecki) ponadto: komunikatywniość,samodzielność,odpowiedzialność,dyspozycyjność, sumienność, doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ENERGO-BIOMASA Sp.Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 78-500 Suliszewo 97, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Dobrowolska
      Numer telefonu: 885 973 531, 943634531
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Transport wyrobów gotowych i asortymentu zaopatrzeniowego pojazdem do 12 ton z systemem HDS.
      StPr/21/0484
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2021
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      utrzymywanie w czystości pomieszczeń biurowych Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim w tym: zamiatanie, odkurzanie, zmywanie powierzchni pomieszczeń, opróżnianie koszy na śmieci do wyznaczonych pojemników, wycieranie kurzy z mebli i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniach, mycie urządzeń sanitarnych, mycie drzwi, ścian wykładanych glazurą, zamiatanie i mycie schodów.
      StPr/21/0456
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2021
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      spawanie w pracach konstrukcyjnych i naprawczych
      StPr/21/0478
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      obsługa maszyn, proste prace produkcyjne
      StPr/21/0469
      data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Sztaplowanie tarcicy, pakietaryzacja tarcicy, rozpoznawanie wad drewna
      StPr/21/0463
      data rozpoczęcia pracy od 16.06.2021

      pracownik hotelu, sprzątanie obiektu, zamawianie towaru, rozliczanie gości
      StPr/21/0413
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021

      montaż rozdzielni, układanie przewodów, usuwanie awarii
      StPr/21/0457
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - Przyjmowanie, obsługa gości hotelowych, - obsługa urządzeń biurowych, - prace porządkowe.
      StPr/21/0439

      aktywne poszukiwanie nowych rynków oraz klientów, tworzenie i realizacja strategi sprzedaży i planów sprzedażowych, zarządzanie relacjami biznesowymi z aktualnymi klientami, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją
      StPr/21/0434
      data rozpoczęcia pracy od 09.06.2021
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Praca na magazynie, układanie towaru, wydawanie towaru klientowi, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP
      StPr/21/0395
      data rozpoczęcia pracy od 08.06.2021
      wynagrodzenie od 1 440 PLN