Zamknij

Pracownik obsługi biurowej

Nr oferty: StPr/21/0189Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie dokumentów, prowadzenie dokumentacji wspólnot mieszkaniowych, obsługa petentów, archiwizacja dokumentów, prowadzenie księgowych wspólnot mieszkaniowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Obsługa urządzeń biurowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Łydzińska
      Numer telefonu: 943636722
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      prace związane ze wznoszeniem budynków stanu surowego,konstrukcji dachowej , wykończenia
      StPr/21/0260
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Naprawa samochodów ciężarowych i naczep
      StPr/21/0280
      data rozpoczęcia pracy od 19.04.2021
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Sztaplowanie tarcicy, pakietaryzacja tarcicy, rozpoznawanie wad drewna
      StPr/21/0267

      Planowanie pozyskania drewna, stała współpraca z odbiorcami drewna, kontrola i odbiór pozyskiwanego drewna, monitorowanie procesu pozyskania, nadzór nad pracownikami przy pracach na terenach leśnych
      StPr/21/0268
      data rozpoczęcia pracy od 13.04.2021
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      Montaż form szalunkowych, zbrojenia wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną , prace związane z technologią produkcji prefabrykatów betonowych.
      StPr/21/0264
      data rozpoczęcia pracy od 14.04.2021
      wynagrodzenie od od 3 700 do 4 200 PLN

      Wyrób, montaż form, szalunków , zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną, samodzielnie lub w uzgodnieniu z przełożonym oraz inne prace związane z technologią produkcji i prefabrykatów betonowych
      StPr/21/0265
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

      Załadunek i rozładunek towaru, transport na terenie województwa zachodniopomorskiego, codzienna obsługa samochodu.
      StPr/21/0241
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      StPr/21/0242

      Przygotowywanie dokumentów, prowadzenie dokumentacji wspólnot mieszkaniowych, obsługa petentów, archiwizacja dokumentów, prowadzenie księgowych wspólnot mieszkaniowych
      StPr/21/0189
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021

      wydawanie i przyjmowanie zboża , porządki na elewatorze , prace konserwacyjne ,
      StPr/21/0228
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021