Zamknij

pracownik magazynowy

Nr oferty: StPr/21/0229Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Słoneczna 5, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wydawanie i przyjmowanie zboża , porządki na elewatorze , prace konserwacyjne ,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Al-Samer Sp Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Słoneczna 5, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Zbigniew Mikołajski
      Numer telefonu: 943632091
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Przewóz towarów na trasach Polska-Szwecja, Szwecja-Polska
      StPr/21/0284
      data rozpoczęcia pracy od 19.04.2021
      wynagrodzenie od od 4 500 do 7 500 PLN

      Aktywna sprzedaż, obsługa klienta w oparciu o fachowe doradztwo, plany sprzedażowe, standardy obsługi klienta.
      StPr/21/0285
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prace związane ze wznoszeniem budynków stanu surowego,konstrukcji dachowej , wykończenia
      StPr/21/0260
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2021

      Naprawa samochodów ciężarowych i naczep
      StPr/21/0280
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Sztaplowanie tarcicy, pakietaryzacja tarcicy, rozpoznawanie wad drewna
      StPr/21/0267

      Planowanie pozyskania drewna, stała współpraca z odbiorcami drewna, kontrola i odbiór pozyskiwanego drewna, monitorowanie procesu pozyskania, nadzór nad pracownikami przy pracach na terenach leśnych
      StPr/21/0268
      data rozpoczęcia pracy od 13.04.2021
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      Montaż form szalunkowych, zbrojenia wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną , prace związane z technologią produkcji prefabrykatów betonowych.
      StPr/21/0264
      data rozpoczęcia pracy od 14.04.2021
      wynagrodzenie od od 3 700 do 4 200 PLN

      Wyrób, montaż form, szalunków , zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną, samodzielnie lub w uzgodnieniu z przełożonym oraz inne prace związane z technologią produkcji i prefabrykatów betonowych
      StPr/21/0265
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

      Załadunek i rozładunek towaru, transport na terenie województwa zachodniopomorskiego, codzienna obsługa samochodu.
      StPr/21/0241
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      StPr/21/0242