Zamknij

Handlowiec

Nr oferty: StPr/21/0066Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Starogrodzka 33, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Pozyskiwanie kontrahentów na terenie Polski i opieka nad Klientami biznesowymi, realizacja celów sprzedażowych, prowadzenie pełnej dokumentacji związanej zw sprzedażą
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Obsługa pakietu MS Office/Open Office
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Język angielski- mile widziany na poziomie dobrym,ponadto: komunikatywniość,samodzielność,odpowiedzialność,dyspozycyjność, sumienność, doświadczenie zawodowe - w podobnej branży 2 lata
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ENERGO-BIOMASA Sp.Z O.O.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 78-500 Suliszewo 97, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Monika Dobrowolska
        Numer telefonu: 885 973 531, 943634531
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Sprzedaż artykułów ogrodniczych
        StPr/21/0096
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Ubieranie i rozbieranie dzieci, dbałośc o ich czystość, pomaganie nauczycielowi w czasie prowadzenia zajęć, utrzymanie porządkuw miejscyu pracy, roobienie drobnych przepierek.
        StPr/21/0136

        StPr/21/0137

        StPr/21/0138

        Wytwarzanie różnych rodzajów pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn
        StPr/21/0086

        StPr/21/0087

        wyjonywanie zrywki surowca drzewnego maszyną typu forwarder
        StPr/21/0127

        Sztaplowanie tarcicy, pakietyzacja tarcicy, rozpoznawanie wad drewna.
        StPr/21/0124

        przyjmowanie i obsługa gości hotelowych obsługa urządzeń biurowych prace porządkowe
        StPr/21/0105

        Obsługa klienta
        StPr/21/0062
        data rozpoczęcia pracy od 15.02.2021
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN