Zamknij

Asystent/-ka do pozyskiwania spraw z powiatu drawskiego

Nr oferty: StPr/21/0053Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 78-500 Drawsko Pomorskie 0, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/ elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj. poczty mejlowej, portalu społecznościowego Facebook, itp. przez około godzinę w tygodniu/co tydzień, ale z możliwością przerwy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, czyli płatne za osiągnięty efekt (1% wartości pozyskanej sprawy, np. w przedziale pomiędzy 25 a 70 zł/brutto za zlecenie detektywistyczne).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 08.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa komputera i internetu w stopniu podstawowym [Inne] : Osoba na tym stanowisku musi mieszkać w powiecie drawskim. Może mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Szczegółowe informacje o zadaniach, sposobie współpracy firma przekaże podczas rekrutacji. Nie jest to praca na zasadzie call center ani terenowa oraz nie polega na realizacji czynności detektywistycznych.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Biuro Detektywistyczne DAMkA Aneta Nowak
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Dworcowa 38a/101, 44-190 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Aneta Nowak
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu