Zamknij

Kierowca kat. C

Nr oferty: StPr/20/0841Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kłosy 5, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przewożenie towaru samochodem na terenie kraju.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
      Wymagania dodatkowe
      • średnie ogólnokształcące
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: ważne badania psychologiczne, odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE WALERIAN GRZEGORZ FABICH
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kłosy 5, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Monika Dobrowolska
        Numer telefonu: 94-36-34-531
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7:00-15:00
        Obsługa klienta, tworzenie kompozycji kwiatowych
        StPr/21/0010
        data rozpoczęcia pracy od 21.01.2021
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        fakturowanie, uzgadnianie sald kont związanych ze sprzedażą towarów i produktów, sporządzanie raportów dotyczących danych związanych ze sprzedażą i zakupem towarów, umiejętność obsługi programu magazynowego Symfonia, należyte archiwizowanie, rozliczanie dowodów dostawy i dowodów magazynowych wewnętrznych, wystawianie not korygujących, raport kasowy
        StPr/21/0035
        data rozpoczęcia pracy od 20.01.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        wydawanie i przyjmowanie zboża, porządki na elewatorze, prace konserwacyjne
        StPr/21/0036

        Zarządzanie pracownikami; nadzór nad produkcją; nadzór nad jakością
        StPr/21/0004
        data rozpoczęcia pracy od 11.01.2021
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        Sztaplowanie tarcicy,pakietyzacja tarcicy, rozpoznawanie wad drewna
        StPr/21/0005

        Przewożenie towaru samochodem na terenie kraju.
        StPr/20/0841
        data rozpoczęcia pracy od 04.01.2021
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Sprawowanie opieki nad wychowankami, pomoc wychowawcyw realizacji programu pomocy dziecku, udział w procesie wychowawczym podopiecznych, udział w codziennych obowiązkach w placówce
        StPr/20/0741
        data rozpoczęcia pracy od 28.10.2020

        Prowadzenie samochodu ciężarowego
        StPr/20/0677
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020
        wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN