Zamknij

Kierowca kat. C+E

Nr oferty: StPr/20/0738Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przewóz towarów według ustalonego harmonogramu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: uprawnienia HDS, wymagane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Łydzińska
      Numer telefonu: 943636722
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Przygotowanie pilarek oraz urządzeń współpracujących do pracy, obsługa maszyn do obróbki drewna
      StPr/20/0747
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      -aktywne pozyskiwanie klientów -kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych -sprzedaż produktów bankowych -realizacja planów sprzedaży
      StPr/20/0748
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pomoc w bieżących pracach wydziału, przetwarzanie dokumentacji geodezyjnej do postaci elektronicznej, zapis przetwrzonych dokumentów w odpowidnich katalogach
      StPr/20/0721
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2020

      Pozyskiwanie i obsluga klientów hurtowych, detalicznych, budowanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami, realizowanie planów sprzedaży
      StPr/20/0737
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Przewóz towarów według ustalonego harmonogramu
      StPr/20/0738

      Prowadzenie dokumentacji magazynowej, kontrola nad towarem w obrębie magazynu, załadunek i rozładunek transportów, utrzymanie porządku
      StPr/20/0739

      Obsługa klienta przy kasie i na sali sprzedaży, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów, przyjmowanie dostaw, wykładanie towarów
      StPr/20/0740

      Naprawa aut
      StPr/20/0709
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2020

      Monttaż paneli PV na dachach domków jednorodzinnych
      StPr/20/0722
      data rozpoczęcia pracy od 07.10.2020
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Obsługa klienta indywidualnego i biznesowego
      StPr/20/0723
      data rozpoczęcia pracy od 09.10.2020
      wynagrodzenie od 3 400 - 5 000 PLN