Zamknij

Monter PV

Nr oferty: StPr/20/0722Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Monttaż paneli PV na dachach domków jednorodzinnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: brak lęku wysokości, umiejętności budowlane, dekarskie, elektryczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
    Osoba do kontaktu: Ewa Adams
    Numer telefonu: 943636741
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Przygotowanie pilarek oraz urządzeń współpracujących do pracy, obsługa maszyn do obróbki drewna
    StPr/20/0747
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    -aktywne pozyskiwanie klientów -kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych -sprzedaż produktów bankowych -realizacja planów sprzedaży
    StPr/20/0748
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pomoc w bieżących pracach wydziału, przetwarzanie dokumentacji geodezyjnej do postaci elektronicznej, zapis przetwrzonych dokumentów w odpowidnich katalogach
    StPr/20/0721
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2020

    Pozyskiwanie i obsluga klientów hurtowych, detalicznych, budowanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami, realizowanie planów sprzedaży
    StPr/20/0737
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przewóz towarów według ustalonego harmonogramu
    StPr/20/0738

    Prowadzenie dokumentacji magazynowej, kontrola nad towarem w obrębie magazynu, załadunek i rozładunek transportów, utrzymanie porządku
    StPr/20/0739

    Obsługa klienta przy kasie i na sali sprzedaży, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów, przyjmowanie dostaw, wykładanie towarów
    StPr/20/0740

    Naprawa aut
    StPr/20/0709
    data rozpoczęcia pracy od 08.10.2020

    Monttaż paneli PV na dachach domków jednorodzinnych
    StPr/20/0722
    data rozpoczęcia pracy od 07.10.2020
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Obsługa klienta indywidualnego i biznesowego
    StPr/20/0723
    data rozpoczęcia pracy od 09.10.2020
    wynagrodzenie od 3 400 - 5 000 PLN