Zamknij

Pracownik biurowy

Nr oferty: StPr/20/0600Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Katalogowanie i archiwizacja faktur, telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta i obsługa sprzętów biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
    Osoba do kontaktu: Ewa Adams
    Numer telefonu: 943636741
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Projektowanie
    StPr/20/0653
    data rozpoczęcia pracy od 24.09.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Montaż regipsów, elewacje zewnętrzne, docieplanie budynków, malowanie szpachlowanie
    StPr/20/0692
    data rozpoczęcia pracy od 22.09.2020
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Wyrób, montaż form, szalunków , zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną, samodzielnie lub w uzgodnieniu z przełożonym oraz inne prace związane z technologią produkcji i prefabrykatów betonowych
    StPr/20/0685
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020

    Prace dekarskie i ogólnobudowlane
    StPr/20/0635
    data rozpoczęcia pracy od 18.09.2020

    StPr/20/0637

    StPr/20/0638

    spawanie urządzeń , obsługa urządzeń elewator , naprawa i konserwacja urządzeń elewatora , wydawanie i przyjmowanie zboża , porządki na elewatorze
    StPr/20/0676
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2020

    Obsługa działu warzywno-owocowego
    StPr/20/0632
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2020
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    •wykonywanie prac związanych z eksploatacją urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, •wykonywanie napraw i konserwacji urządzeń, sieci oraz obiektów na sieci wod.-kan. • wykonywanie prac ziemnych przy sieciach wod.-kan., • usuwanie awarii sieci i przyłączy wod.-kan., •zyszczenie pompowni i studzienek kanalizacyjnych, •wykonywanie przeglądów sieci, przyłączy oraz instalacji wod.-kan., •montaż i wymiana wodomierzy
    StPr/20/0668
    data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    1. nadzorowanie układów elektrycznych sterujących procesami uzdatniania wody i pompowni ścieków, 2. kontrola i obsługa urządzeń, 3. konserwacja urządzeń ujęć wody i pompowni ścieków,
    StPr/20/0669