Zamknij

Handlowiec

Nr oferty: StPr/20/0006Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Starogrodzka 33, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów i opieka nad Klientami biznesowymi. Realizacja celów sprzedażowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
    • włoski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
    • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Obsługa komputera, internetu
      • Doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)
        Wymagania pożądane
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, sumienność.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: ENERGO-BIOMASA Sp.Z O.O.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: 78-500 Suliszewo 97, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
          Osoba do kontaktu: Monika Dobrowolska
          Numer telefonu: 885 973 531
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowania
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          Sprzedaż towarów, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
          StPr/20/0022
          data rozpoczęcia pracy od 30.01.2020
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Wznoszenie budynków oraz prace wykończeniowe
          StPr/20/0049
          data rozpoczęcia pracy od 01.02.2020
          wynagrodzenie od od 3 700 PLN

          Doradca klienta, obsługa klienta indywidualnego
          StPr/20/0014
          data rozpoczęcia pracy od 21.01.2020

          Wyrób i montaż form, szalunków, zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną,
          StPr/20/0042
          data rozpoczęcia pracy od 20.01.2020
          wynagrodzenie od 2 700 - 3 500 PLN

          Wyrób i montaż form, szalunków, zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną , samodzielnie lub w uzgodnieniu z przełożonym oraz inne prace pomocnicze i gospodarcze związane z tech
          StPr/20/0043

          Praca jako mechanik przy maszynach i urządzeniach wykorzystywanych przy produkcji oraz konserwacja.
          StPr/20/0044

          pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych sporządzanie umów i ofert praca w terenie (województwo) mile widziana osoba z wykształceniem wyższym prawniczym, ekonomicznym, administracyjnym
          StPr/20/0026
          data rozpoczęcia pracy od 13.01.2020
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          obsługa maszyn do obróbki drewna, wykonywanie prac prostych
          StPr/20/0008
          data rozpoczęcia pracy od 03.01.2020
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          pozyskiwanie kontrahentów i opieka nad Klientami biznesowymi. Realizacja celów sprzedażowych.
          StPr/20/0006
          data rozpoczęcia pracy od 02.01.2020
          wynagrodzenie od od 7 000 PLN

          Prowadzenie samochowdu ciężarowego
          StPr/19/1198
          data rozpoczęcia pracy od 04.01.2020