Zamknij

Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/20/0533Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana Sobieskiego 8, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Prace związane z obsługą pilarki spalinowej, wycinka drzew, krzewów i ich uprzątnięcie. Pozostałe prace związane z pielęgnacją drzewostanu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Obsługa pilarek
      Wymagania pożądane
      • Prawo jazdy kat.B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: minimum roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze pilarki spalinowej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zakład Usług Komunalnych w Drawsku Pom.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Jana Sobieskiego 8, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopom
        Osoba do kontaktu: Tomasz Budzyński
        Numer telefonu: 94 36 334 47
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Prace związane z wykonywaniem gładzi i glazury, prowadzenie auta
        StPr/20/0667
        data rozpoczęcia pracy od 25.09.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Nauczanie przedmiotów zawodowych żywiena i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim
        StPr/20/0697
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020

        Projektowanie
        StPr/20/0653
        data rozpoczęcia pracy od 24.09.2020

        Montaż regipsów, elewacje zewnętrzne, docieplanie budynków, malowanie szpachlowanie
        StPr/20/0692
        data rozpoczęcia pracy od 22.09.2020
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        Wyrób, montaż form, szalunków , zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną, samodzielnie lub w uzgodnieniu z przełożonym oraz inne prace związane z technologią produkcji i prefabrykatów betonowych
        StPr/20/0685

        Prace dekarskie i ogólnobudowlane
        StPr/20/0635
        data rozpoczęcia pracy od 18.09.2020

        StPr/20/0637

        StPr/20/0638

        spawanie urządzeń , obsługa urządzeń elewator , naprawa i konserwacja urządzeń elewatora , wydawanie i przyjmowanie zboża , porządki na elewatorze
        StPr/20/0676
        data rozpoczęcia pracy od 21.09.2020

        Obsługa działu warzywno-owocowego
        StPr/20/0632
        data rozpoczęcia pracy od 16.09.2020
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN