Zamknij

Kierowca kat. B

Nr oferty: StPr/20/0498Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Rozwożenie towarów na terenie kraju i europy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 6 617 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Język:
    • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Wymagania dodatkowe
        Język:
        • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Doświadczenie w prowadzeniu auta Inne: chęć do pracy, sumienność, dyspozycyjność, dobra organizacja własnej pracy
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
          Osoba do kontaktu: Agnieszka Łydzińska
          Numer telefonu: 943636722
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Skierowanie
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Praca na magaznie, szykowanie towaru, rozwożenie towaru z kierowcą.
          StPr/20/0556
          data rozpoczęcia pracy od 12.08.2020
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          - sporządzanie wezwań i zawiadomień sądowych - zszywanie akt sądowych - podłączanie zwrotek
          StPr/20/0561
          data rozpoczęcia pracy od 17.08.2020
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Pozyskiwanie kontrahentów na terenie Polski i opieka nad Klientami biznesowymi, realizacja celów sprzedażowych, prowadzenie pełnej dokumentacji związanej zw sprzedażą
          StPr/20/0555
          data rozpoczęcia pracy od 10.08.2020
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          Operator koparki
          StPr/20/0510

          Prace związane z obsługą pilarki spalinowej, wycinka drzew, krzewów i ich uprzątnięcie. Pozostałe prace związane z pielęgnacją drzewostanu
          StPr/20/0533
          data rozpoczęcia pracy od 18.08.2020

          Wyrób i montaż form, szalunków, zbrojenia i wyrobów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną, samodzielnie lub w uzgodnieniu inne prace związane z technologią produkcji prefabrykatu betonowego.
          StPr/20/0534
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          Przygotowywanie produktów do posiłków dla gości hotelowych pod nadzorem kucharza, wykonywanie poszczególnych operacji w przygotowywaniu posiłków
          StPr/20/0505
          data rozpoczęcia pracy od 05.08.2020

          montaż paneli fotowoltaicznych
          StPr/20/0529
          data rozpoczęcia pracy od 06.08.2020
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN

          sztaplowanie tarcicy, pakietyzacja tarcicy, rozpoznawanie wad drewna
          StPr/20/0519
          data rozpoczęcia pracy od 03.08.2020

          Praca w placówce bankowej Millenium jako doradca klienta i specjalista ds. sprzedaży.
          StPr/20/0509
          data rozpoczęcia pracy od 15.08.2020
          wynagrodzenie od 3 400 - 5 000 PLN