Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Edyty Kornela

Monday, 16, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

16.01.2015

Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia Burmistrza Drawska Pomorskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 16 stycznia 2015 r. w Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim odbyła się IX Gala Nauki. Uroczystość została zorganizowana przez Burmistrza Drawska Pomorskiego Zbigniewa Ptaka i miała na celu uhonorowanie najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Drawsko Pomorskie za I semestr roku szkolnego 2014/2015. Dodatkowo Burmistrz wręczył stypendia naukowe, artystyczne i sportowe za osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014.

 

Uroczystość prowadziła Monika Chmielecka, Kierownik Referatu Spraw Społecznych, która przywitała wszystkich zgromadzonych i zaprosiła na występy artystyczne grupy teatralnej Teatru Ekspresji Scenicznej, przygotowane przez uczniów drawskiego gimnazjum pod kierunkiem Julity Dąbrowskiej - Motyl i Barbary Łukasz, a także chóru szkolnego, którego dyrygentem jest Krystyna Worsowicz. Na cenie wystąpiły również solistki Klaudia Zielińska oraz Zofia Zbożnik.

W drugiej części uroczystości Burmistrz Drawska Pomorskiego wraz z szkół wręczyli najzdolniejszym uczniom stypendia. Wręczono 141 stypendiów. Stypendia naukowe podzielone zostały na trzy kategorie. Uczniowie którzy uzyskali średnią oceny 5,50 i wyższą otrzymali stypendia I stopnia, 5,00 – 5,49 – stypendia II stopnia, 4,75 – 4,99 – stypendia III stopnia.

Poniżej prezentujemy listę wszystkich nagrodzonych:

Szkoła Podstawowa w Drwsku Pomorskim

Stypendia naukowe

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Lipiński Jakub Piotr

VI B

5,83

Wzorowe

I

Bogusz Lidia Maria

VI E

5,83

wzorowe

I

Olesińska Paulina

VI E

5,58

Bardzo dobre

I

Karpińska Joanna

IV B

5,25

Wzorowe

II

Kiszko Szymon

IV B

5,17

Wzorowe

II

Lalewicz Krzysztof

IV B

5,0

Bardzo dobre

II

Marcinkowska Marika

IV B

5,42

Wzorowe

II

Owczarek Grzegorz

IV B

5,17

Bardzo dobre

II

Oziero Ignacy

IV B

5,17

Bardzo dobre

II

Rehlis Julia

IV B

5,25

Wzorowe

II

Kruczyk Martyna

IV C

5,42

Wzorowe

II

Małocha Bartosz

IV C

5,17

Wzorowe

II

Chojnacka Aleksandra

IV D

5,33

Bardzo dobre

II

Kasicka Gabriela

IV D

5,17

Bardzo dobre

II

Krasucka Elżbieta

IV D

5,36

Bardzo dobre

II

Szymczak Hanna

IV D

5,42

Bardzo dobre

II

Tadeusiak Wiktor

IV D

5,33

Bardzo dobre

II

Hofman Nikola

V A

5,25

Wzorowe

II

Szynkaruk Grzegorz

V A

5,33

Wzorowe

II

Zdyr Patrycja

V A

5,00

Bardzo dobre

II

Ciećwierski Antoni

V D

5,25

Wzorowe

II

Kałucka Gabriela

V D

5,00

Wzorowe

II

Puzyrewski Mariusz

V D

5,42

Bardzo dobre

II

Szymczak Maciej

V D

5,00

Bardzo dobre

II

Tkacz Dominik

V D

5,17

Wzorowe

II

Bołtacz Jakub

V E

5,42

Wzorowe

II

Jonak Kacper

V E

5,00

Bardzo dobre

II

Rydzionek Marcin

V E

5,00

Bardzo dobre

II

Skórka Wiktoria

V E

5,00

Bardzo dobre

II

Gutowicz Aleksandra

V F

5,25

Wzorowe

II

Szadziewicz Jakub

VI A

5,08

Bardzo dobre

II

Kozak Wojciech Henryk

VI B

5,00

Bardzo dobre

II

Bagiński Mikołaj

VI D

5,0

Bardzo dobre

II

Grażewicz Iga

VI D

5,08

Bardzo dobre

II

Zawieracz Amelia

VI D

5,0

Bardzo dobre

II

Zdyb Małgorzata

VI D

5,08

Bardzo dobre

II

Czyż Tymoteusz Jakub

VI E

5,42

Bardzo dobre

II

Rogiński Michał

VI E

5,17

Bardzo dobre

II

Olejnik Maria

IV A

4,83

Bardzo dobre

III

Szmaglińska Emilia

IV A

4,83

Bardzo dobre

III

Szczygielska Oliwia

IV A

4,91

Bardzo dobre

III

Bartnik Marcela

IV B

4,83

Bardzo dobre

III

Rećko Karolina

IV B

4,92

Bardzo dobre

III

Walkowiak Julia

IV B

4,92

Wzorowe

III

Waszkiel Bartłomiej

IV B

4,75

Bardzo dobre

III

Wyrzykowski Kacper

IV C

4,92

Bardzo dobre

III

Doleżan Tomasz

IV D

4,83

Bardzo dobre

III

Leszczyszyn Oliwia

IV D

4,92

Bardzo dobre

III

Ładna Klaudia

IV D

4,75

Bardzo dobre

III

Stanicka Wiktoria

IV D

4,92

Bardzo dobre

III

Szczepański Michał

IV D

4,75

Bardzo dobre

III

Malinowska Oliwia

V C

4,83

Wzorowe

III

Otłowska Maria

V D

4,92

Bardzo dobre

III

Chęś Aleksander

V E

4,75

Bardzo dobre

III

Kamińska Aleksandra

V E

4,83

Bardzo dobre

III

Ostapowicz Kinga

V E

4,83

Wzorowe

III

Markowska Gabriela

V F

4,75

Wzorowe

III

Ławecka Lidia

VI A

4,83

Bardzo dobre

III

Marchel Martyna

VI B

4,75

Bardzo dobre

III

Piekarzewicz Mikołaj

VI C

4,92

Bardzo dobre

III

Wajda Weronika

VI C

4,92

Bardzo dobre

III

Wrona Natalia

VI C

4,75

Bardzo dobre

III

Zdrojewska Kornelia

VI C

4,92

Bardzo dobre

III

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

Stypendia sportowe:

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Osiągnięcia sportowe

Jakubowska Martyna

IV B

3,25

Dobre

I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska.

I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Szczecina w kumite dziewcząt. Szczecin 22.11.2014.

Michalewski Adam

V A

3,17

Dobre

XI miejsce w Finale Krajowym w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Warszawa 15-18.10.2014.

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Szczecinek 07.10.2014.

Sobczak Michał

V A

3,0

Dobre

XI miejsce w Finale Krajowym w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Warszawa 15-18.10.2014.

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Szczecinek 07.10.2014.

Zdyr Patrycja

V A

5,0

Bardzo dobre

II miejsce w kata dziewczynek do lat 11 na Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży. Koszalin 28.09.2014.

I miejsce w kumite lekki kontakt dziewcząt 11 lat na II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska.

Gloc Aleksandra

V C

4,58

Bardzo dobre

I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w kata dziewcząt. Koszalin 28.09.2014.

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska w kumite lekki kontakt dziewcząt.

II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Szczecina w kumite dziewcząt. Szczecin 22.11.2014.

Tkacz Dominik

V D

5,17

wzorowe

XI miejsce w Finale Krajowym w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Warszawa 15-18.10.2014.

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Szczecinek 07.10.2014.

Jonak Kacper

V E

5,00

Bardzo dobre

II miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska. 18.10.2014.

II miejsce w Turnieju Mikołajkowym Karate Kyokushin – 15.12.2014.

Skórka Wiktoria

V E

5,00

Bardzo dobre

I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Szczecina w kumite dziewcząt. Szczecin 22.11.2014.

I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w kumite lekki kontakt  dziewcząt. Koszalin 28.09.2014.

I miejsce w Finałach Wojewódzkiej  Olimpiady Młodzieży w kata dziewcząt 11 lat w Koszalinie.

Markowska Gabriela

V F

4,75

Wzorowe

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

Mamzer Anna

V F

3,91

Bardzo dobre

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

Śliwka Łukasz

V F

3,83

Dobre

I miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w dniu 7.10.2014.

XI miejsce w Finale Krajowym Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP Warszawa, w dniach 15-18.10.2014.

Gajewska Daria

VI A

4,1

Dobre

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

Bejda Zuzanna

VI B

3,58

Dobre

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

Marchel Martyna

VI B

4,75

Bardzo dobre

I miejsce w kata i I miejsce w kumite dziewcząt w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin w Koszalinie.

I miejsce w kata dziewcząt 11-12  w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin. Resko 18.10.2014.

I miejsce w kata dziewcząt 12-13 lat i I miejsce w kata synchroniczne w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin. Lubin 09.11.2014.

Piekarzewicz Mikołaj

VI C

4,92

Bardzo dobre

I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska w kategorii 12 lat. Resko 18.10.2014. I miejsce w Turnieju Mikołajkowym Karate Kyokushin w kategorii 12-13 lat. 15.12.2014.

Oleszkiewicz Natalia

VI C

3,92

Dobre

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

Zdrojewska Kornelia

VI C

4,92

Bardzo dobre

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

Łukaszewska Weronika

VI C

3,91

Dobre

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

Końska Karolina

VI E

4,33

Bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Przelewice 22.10.2014.

Olszewska Ilona

VI E

3,50

Bardzo dobre

III miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Karate Kyokushin w kata dziewcząt. Koszalin 28.09.2014.

II miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska w kategorii 12 lat. Resko 18.10.2014.

II miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Kategorii Kumite Kadetki 12-13 lat. Lubin 09.11.2014.

Zuba Karina

VI E

3,73

Bardzo dobre

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

Kwaśna Adrianna

VI F

4,66

Bardzo dobre

Udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Przelewicach dn. 22.10.2014.

 

Szkoła Podstawowa w Mielenku Drawskim

Stypendium naukowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Stopień

wg reg.

Zachowanie

Stankowska Julita

V

4,91

III

wzorowe

 

Szkoła Podstawowa w Nętnie

Stypendium naukowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Szeremecki Mateusz

IV

4,83                  

Bardzo dobre

III

Targus Wiktoria

V

4,83                   

Bardzo dobre

III

Nickowski Miłosz

VI

5,25                 

Bardzo dobre

II

Szeremecka Magda

VI

4,83                   

Bardzo dobre

III

 

Szkoła Podstawowa w Nętnie

Stypendium sportowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Gajo Dawid

VI

4,00

Bardzo dobre

 

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

Stypendium naukowe:

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Słysz Filip

III a

5,64

wzorowe

I

Olender Izabela

II b

5,60

wzorowe

I

Bartnik Oliwia

II a

5,53

wzorowe

I

Kłysiak Karolina

II b

5,47

wzorowe

II

Bobrowicz Agata

II e

5,47

bardzo dobre

II

Karbowiak Ewelina

I a

5,43

wzorowe

II

Czubek Patrycja

I c

5,36

wzorowe

II

Kraska Maciej

III e

5,36

wzorowe

II

Szulkowska Marita

I a

5,29

wzorowe

II

Janda Patrycja

I e

5,29

wzorowe

II

Zbożnik Zofia

III h

5,29

wzorowe

II

Nowakowski Tomasz

II e

5,27

wzorowe

II

Piekarska Joanna

II e

5,27

wzorowe

II

Karpińska Oliwia

I a

5,21

wzorowe

II

Głogowski Adrian

II e

5,20

wzorowe

II

Krawczyk Klaudiusz

I a

5,14

wzorowe

II

Zwindowska Sylwia

I c

5,14

wzorowe

II

Kucharska Urszula

II e

5,13

wzorowe

II

Radlińska Alina

I a

5,07

wzorowe

II

Wytracz Weronika

I a

5,07

wzorowe

II

Oziero Zuzanna

I c

5,07

wzorowe

II

Jaworska Ewelina

II e

5,07

wzorowe

II

Kaczmarek Jakub

II e

5,07

bardzo dobre

II

Oborski Maciej

II e

5,07

wzorowe

II

Półgrabska Anna

III a

5,07

wzorowe

II

Enders Julia

I a

5,00

wzorowe

II

Pilipiec Julia

I a

5,00

wzorowe

II

Wawruniak Arkadiusz

I d

5,00

wzorowe

II

Łepek Jakub

II a

5,00

wzorowe

II

Szydłowska Weronika

III a

5,00

wzorowe

II

Soroko Kacper

II a

4,93

wzorowe

III

Młyńska Michalina

II e

4,93

wzorowe

III

Karpa Martyna

I a

4,86

wzorowe

III

Konofał Małgorzata

I a

4,86

wzorowe

III

Gilewicz Edyta

III a

4,86

wzorowe

III

Chmielecka Martyna

II a

4,80

wzorowe

III

Galaś Szymon

II a

4,80

wzorowe

III

Stankiewicz Mateusz

I a

4,79

bardzo dobre

III

Musialik Martyna

I e

4,79

wzorowe

III

Kołodziejczyk Patrycja

III e

4,79

wzorowe

III

 

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

Stypendium sportowe:

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Zachowanie

Osiągnięcia

Głogowska Małgorzata

I a

wzorowe

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Wytracz Weronika

I a

wzorowe

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Zwindowska Sylwia

I c

wzorowe

Udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w Giżycku

Mamrowicz Katarzyna

I c

bardzo dobre

Udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w Giżycku

Kościukiewicz Alicja

I c

bardzo dobre

Udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w Giżycku, VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Gajewska Wiktoria

I c

bardzo dobre

Udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w Giżycku,

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Czubek Patrycja

I c

wzorowe

Udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w Giżycku, VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Oziero Zuzanna

I c

wzorowe

Udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w Giżycku

Bartnik Oliwia

II a

wzorowe

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Kobylarz Jakub

II b

wzorowe

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Kwaśny Mariusz

II b

wzorowe

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Andruszko Stanisław

II e

bardzo dobre

I m-ce w konkurencji  kata synchroniczne  w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin  w Lubawie, I m-ce w konkurencji kata  w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin  w Lubawie,

Wiska Eliza

II e

bardzo dobre

I m-ce w kategorii kata młodziczek 14-15 lat w Xi Pucharze Polski Młodzików  i Juniorów Karate Kyokushin w Białej Podlaskiej,

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Stępień Karol

II f

wzorowe

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady                       w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Szadzek Agnieszka

II h

bardzo dobre

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Maciejewska Katarzyna

III a

wzorowe

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

I m-ce w XIV Ogólnopolskich Biegach Przełajowych „Powitanie Zimy 2014”,

I m-ce w finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży   w Orientacji Sportowej,

I m-ce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w biegach na Orientację Sportową

Półgrabska Anna

III a

wzorowe

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

Paradowska Małgorzata

III a

bardzo dobre

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

Jakubowski Szymon

III a

bardzo dobre

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady  w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Polak Franciszek

III b

wzorowe

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady  w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Kochańska Julia

III e

wzorowe

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

Krzywicka Klaudia

III e

wzorowe

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

Oleszkiewicz Roksana

III e

bardzo dobre

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

Domański Dawid

III e

bardzo dobre

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Kujawka Michał

III e

bardzo dobre

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Kochańczyk Bernard

III e

bardzo dobre

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Kraska Maciej

 III e

wzorowe

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Wiski Wiktor

III e

bardzo dobre

III m-ce  w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Zbożnik Zofia

III h

wzorowe

VII m-ce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

 

Stypendia Burmistrza Drawska Pomorskiego za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe w roku szkolnym 2013/2014

Stypendium naukowe

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia naukowe

Filip Słysz

Gimnazjum

w Drawsku Pomorskim

Laureat Konkursu Chemicznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014

Cezary Woraczek

Gimnazjum

w Drawsku Pomorskim

 

Laureat Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy i Społeczeństwie zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014

 

Maciej Sadowski

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

II miejsce w konkursie „Dekada  w Unii Europejskiej”

II miejsce w „Regionalnej Gimnazjadzie Przedmiotowej”

-       język niemiecki

Finalista Konkursu Geograficznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014

Finalista Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014

Finalista Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Wiedzy o Samorządzie

Terytorialnym i Regionie

 

 

 

 

Stypendium artystyczne

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Adrianna Kwaśna

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 

I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „ Niektórzy Lubią Poezję...”

 

Stypendium sportowe

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Eliza Wiska

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

I miejsce w 28 Mistrzostwach Europy  w Karate Kyokushin w Grecji

Stanisław Andruszko

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

 

III miejsce w 28 Mistrzostwach Europy  w Karate Kyokushin w Grecji

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Dawid Domański

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mistrzostwach Pomorza KYOKUSHIN KARATE, kategoria: kumite młodzików 14-15 lat-60 kg

Aleksandra Gloc

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

I Miejsce w IX Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin, kategoria: kata dziewcząt  8-9 lat

Martyna Jakubowska

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

I miejsce na Mistrzostwach Pomorza   w Kyokushin Karate kategoria: kumite dziewcząt 10 lat +35 kg

Patrycja Zdyr

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

I miejsce w IX Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin, kategoria: lekki kontakt dziewcząt 10-11 lat open

Wiktoria Skórka

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Turnieju o Złote Kanji „ Dzieci XXI Wieku” kategoria:

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Monika Dworkiewicz

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

Kinga Kaźmierczak

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

 

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

Patrycja Lalewicz

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

 

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

 

 

Kamila Sawicka

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

Alicja Worona

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

Aleksandra Pawłowska

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

Joanna Jędrzejczak

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

Natalia Strajch

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

Karolina Milczarek

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w Piłce Siatkowej  Dziewcząt 2013/2014

Dominika Tylka

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

II miejsce w X Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin, kategoria- kata dziewcząt 2006-2005

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Dorian Kowalczyk

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

III miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców-  Świnoujście 15.05.2014 r.

Oliwia Leszczyszyn

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

III miejsce  w I Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o puchar Wójta Gminy Będzino

Tomasz Nowakowski

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

III miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców-  Świnoujście 15.05.2014r.

Ilona Olszewska

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

III miejsce w X Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin, kategoria: KATA KADETEK 2002-2001

Joanna Piekarska

Gimnazjum w Drawsku Pomorskim

III miejsce w Mistrzostwach Pomorza Kyokushin Karate, kategoria- kumite młodziczek 14-15 lat 50 kg

 

 

 

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja