Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Aleksego Horacego

Wednesday, 24, kwiecień 2019

 2019przychodnia

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

11.04.2019

Konkurs "Rajdowa pisanka" - znamy laureatów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja Baja Poland – organizator rajdu Wysoka Grzęda Baja Drawsko opublikował listę osób nagrodzonych w konkursie plastycznym „Rajdowa pisanka.”

 

Jak informuje organizator - rekordowa ilość prac wpłynęła na konkurs plastyczny „Rajdowa pisanka”. Konkurs zorganizowany został jako wydarzenie towarzyszące rajdu pojazdów terenowych „Wysoka Grzęda Baja Drawsko 2019”. Od kilku lat podczas organizacji rajdu dzieci z gminy Drawsko Pomorskie biorą udział w konkursie plastycznym, który ma różnorodną tematykę. W tym roku w związku ze zbliżającymi się świętami, a także obszarem działania głównego sponsora rajdu fermy ekologicznych jaj Wysoka Grzęda motywem przewodnim był temat rajdowej pisanki.

Na konkurs wpłynęły różnorodne prace plastyczne, zarówno rysunki, jak i formy przestrzenne. Drawscy uczniowie jak i przedszkolaki wykazały się wyjątkowymi zdolnościami plastycznymi. Wybór zwycięzców był wyjątkowo trudny.

W związku z bardzo dużą ilością prac i jedocześnie w podziękowaniu za tak liczny odzew ze strony najmłodszych mieszkańców gminy Drawsko Pomorskie Fundacja Baja Poland wraz z fermą jaj Wysoka Grzęda postanowiła rozszerzyć pakiet nagród dla zwycięzców.  Zakupiono sprzęty elektroniczne, tablety, power banki, zabawki, hulajnogi, a także koszulki. W wyniku przeprowadzonej oceny wyłoniono laureatów konkursu i osoby wyróżnione.

Laureatów konkursu i osoby wyróżnione zapraszamy pod obiór nagród do miasteczka rajdowego przy ul. Prusa w sobotę o godz. 19:00. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na scenę do odbioru nagród natomiast osoby wyróżnione otrzymają upominki po ceremonii rozdania nagród w namiocie promocyjnym Drawska Pomorskiego (po godz. 19:30).

LISTA LAUREATÓW:

Maja Hudaniec
Lena Bany
Hania Zalewska
Gabriela Bencin
Marysia Sochanek
Zofia Zubik
Oliwier Cieślik
Hubert Serafin
 
Lena Lebiecka
Lena Pakuła
Nikodem Górski
Marcel Mazur
Szymon Hajdukiewicz
Filip Sobolewski
Tadeusz Ziętarski
Wiktor Dźwigał
Matylda Kowalik
Amelia Smolińska
 
Oliwia Machnio
Oliwia Rydel
Julia Tomaszewska
Dominik Strugała
Marcel Kashuba
Gracjan Biesaga
Dominika Syska
Aleksander Skibiński
Kacper Włodek
Igor Włodek
Jan Wasilewski

LISTA OSÓB WYRÓŻNIONYCH:

 

Imię

nazwisko

1

Filip

Kamiński

2

Sara

Sowińska

3

Julia

Czarnecka

4

Zuzanna

Mazur

5

Szymon

Dąbrowski

6

Jagoda

Gajewska

7

Krzysztof

Kaczyński

8

Michał

Walo

9

Nikola

Stasiełowicz

10

Iga

Kowalik

11

Julia

Wojtas

12

Oliwia

Wojtas

13

Ola

Kaczyńska

14

Hubert

Papis

15

Lena

Szalewicz

16

Tadeusz

Dorawa

17

Paweł

Dorawa

18

Patrycja

Furman

19

Maja

Martens

20

Natalia

Rumowska

21

Oliwia

Malec

22

Julia

Sańpruch

23

Julia

Jabłońska

24

Paweł

Zaorski

25

Aleksander

Kędzior

26

Michalina

Majda

27

Filip

Makuch

28

Kuba

Małocha

29

Gabriel

Roszak

30

Michał

Kotowicz

31

Wojciech

Bieć

32

Oliwier

Skibiński

33

Szymon

Dziewidek

34

Karolina

Rumowska

35

Karolina

Kędzior

36

Bartosz

Furman

37

Filip

Gołębiowski

38

Lena

Martusiewicz

39

Aleksander

Furman

40

Mateusz

Rutkowski

41

Jakub

Martusiewicz

42

Łucja

Dorwa

43

Krystian

Małek

44

Krzysztof

Mędrala

45

Amelka

Pietkiewicz

46

Julia

Mrozik

47

Dominik

Gloc

48

Zuzanna

Szewczak

49

Laura

Zaurska

50

Nina

Malec

51

Mikołaj

Jaksender

52

Gabrysia

Kucharska

53

Hania

Zielińczuk

54

Antonina

Gendek

55

Anna

Kaziszyn

56

Aurelia

Matusiak

57

Hanna

Kiśleńczuk

58

Mikołaj

Retejczak

59

Aleksander

Kordjarek

60

Julia

Orłowska

61

Aleksander

Papis

62

Julia

Stefanowicz

63

Amelia

Dobosz

64

Filip

Sewerynowicz

65

Michał

Roszak

66

Tymoteusz

Piróg

67

Maria

Bajowska

68

Jakub

Bajowski

69

Michał

Giluk

70

Oskar

Rećko

71

Wanessa

Lacke

72

Sandra

Andrykowska

73

Fabian

Borowik

74

Bartłomiej

Furman

75

Marcelina

Bolewicz

76

Julia

Cichońska

77

Filip

Jakubowski

78

Liwia

Mazur

79

Krzysztof

Gawlik

80

Kesjan

Wardęga

81

Lena

Bosiacka

82

Matylda

Zagórska

83

Tymoteusz

Dulek

84

Leon

Wróblewski

85

Julia

Łukaszewicz

86

Kacper

Gudełajtis

87

Stanisław

Szalewicz

88

Patryk

Tarnowski

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja